GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SERVER C6????

Goto down 
+4
DancerBlade
Deloer
lofer
LordSet
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 8:13 pm

ja se asik vracim na GP nechce se mi zas znova instalovat C6ka a delat ty ruzny picoviny a stejne to je ruskej server a GP je ceskej:Da kdybych mela jit jinam tag jedine na CT1 me C6ka nebavi
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 9:06 pm

co je ta CT1?
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 10:42 pm

chaotic throne 1 kamael to je lepsi nez C6ka
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 10:58 pm

t mozna jo...ale na jakym HR to hrajes?....HR je na prd Sad
mluvil jsem s kamosem kterej semnou pujde na C6...akorad mi musi jinej kamos dostahovat C6 abych ji mohl poslat tomu 1. kamosovi...a pujdeme na ten servr kde je kamza...jo navic rikal ze ten servr zna...a ze neni spatnej...takze kdyz se budete potom nekdo chtit pridat tak staci dat o sobe pak vedet...a kdo chce zustat na GP jeho vec....zazlivat mu to nemuzu...naopak preju hodne stesti Smile

jo DB nic ve zlym...ale diky tem dualum co mi dluzis sem dnes prisel na GP o dalsich 35m...kdyz mi ruply dalsi B dualy na +4 Sad ...ale kasli na to...uz je po tobe nechci Smile
mozna jeden z dalsich duvodu proc me to na GP neba...no uvidime...zkusim tu C6(RUSKOU)...

pokud me tam bude nekdo hledat tak muze zkusit nicky: ShillienMoon...BlueMoon...Shinigami...BladeMoon.........zalezi ktery z nicku bude jeste volny, ale pokud to bude mozne pouziju vsechny....

uz jsem se rozhodl ze du z GP minimalne do doby nez tam bude C6 (nejspis ale s wipem...coz pry nehrozi)...sem tam se jeste ukazu na GP ale jen do te doby nez ziskam instalacku C6...

zaverem doufam ze se jeste potkame...a snad vytvorime silny kolektiv/clan at uz na tom ci onom servru Smile
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 2:25 pm

Taky preju hodne stesti ale budeme v kontaktu na fore snad ne? nechci ho zrusit je to dobra komunikace pro vsechny
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 3:13 pm

jj forko bych nechal...nevim jak ostatni ale ja ho navstevuji dost casto...a tim padem sleduji vse co sem kdo napise Smile
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 4:35 pm

Jj taky sem pro to aby se forku nechalo tag ale smazte ty picoviny ostatni aspon....a nechame jen jednu zalosku stejne ty ostatni jsou zbytecne aspon podle me......... neoj kocicacku az ty se vratis na GP tag ja budu hero:P a vratim ti aji uroky:P

Taky ci poprat kazdemu stesti at uz jde hrat cokoliv kamkoliv santa ............................jen skoda zhe nam to moc dlouho spolu nevydrzelo:(
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 4:39 pm

Very Happy LordSet,Tinka33 a Garkin budeme hero a pomuzeme vam kdyz se k nam vratite Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 12:08 am

dobre domluveno...uz se tesim Smile
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 9:33 am

GP server padl uz jim to nejede 30 hodin a ceka se na zasah mamertuse (vsichni si myslime ze je ozralej a nemuze dojit do serverovny) Very Happy tak jdu nachvili n ruskej za vama nez to daj do poradku
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 1:18 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! totalne nasracky xD pres 30 hodin Very Happy nooo nevim... hehe ja budu Hero za trpa xD
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 6:10 pm

tj ono...uz to zacina....pomale se rozpada vedeni a uz je to znat na padech servru Smile ...chudak servr...takovou paradni povest mel/ma a nejak se to zacina kazit...no doufam ze je to jen malinky vypadek...a dale pobezi jak ma...ikdyz na GP uz nehraji...

nemam jeste inta doma...takze zkousim C4 45x rate...je paradni server na vyzkouseni pvp a charu...od vcerejska tam mam negra 78 a ted si delam glada...po hodine a pul vlackovani 61lvl zatim....ale glad je supr...asi ho zacnu i na te ruske C6 Smile

kdo by chtel zkusit tak muze tu: http://www.l2g-oldskool.com

kdo by me tam hledal tak zkuste nicky: Shinigami (glad) nebo Noxiss (negr) Smile
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 9:18 pm

mno az na to ze je tam porad stara GM elita tak to nefungje 2 dny a ceka se na Mamertuse nez to pujde nahodit xD
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 11:43 pm

ja vim ze tam porad sou...ale uznej...uz to neni to co to bylo...jo no Mamertus je chuligan Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 11:50 pm

Mno popravde sem jeste zadny zmena nezpozoroval zatim mi prijde vse stejny az na to z GP pujde az v pondeli xD Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Sep 13, 2008 1:19 pm

V PONDELI? TO SE DO TY DOBY OMRDAM :-( JAKO CO BUDU DELAT Sad?? to znamena ze uz nebudu mit vymluvu a budu se muset ucit xD
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Sep 15, 2008 10:56 pm

uz to ide na GP? jak tu vlozim obrazek? sakra:D
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Sep 15, 2008 10:58 pm

GP frci uz jako za mlada Very Happy je tam uz i new GM a uz byl i otazkovy eventik a chystaji se prej pismenka takze v klidu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:52 pm

HUUURA Very Happy vse je zase v normalu Smile
Návrat nahoru Goto down
dama




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 15. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 6:58 pm

Hej lidi kde kdo hrajete?me to na tom ruskym serveru nebavi hrat sam tk mi reknete kde hrajete pls
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 7:04 pm

já na dobu neurčitou ......nebudu hrát .....mám menší realné problémy ......inu v tom c6 jsem zistil ,že pevnosti nefungují a servr je poněkud rozběhnutej ...zkráceně mi to připadá ,že to je úplně stejné ,až na to že tam je azkuba .......mimochodem ....možná budu mít hellbound ......ale jak říkam ..problemy z reálu (ber te to jako výmluvu ,když tak už XD )
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 7:42 pm

mno ja hraju na GP garkin,lofer take tinka33 (dancerblade) myslim ze taky Smile mno doufam ze se kamzo vratis:D ale rikam ti ja uz CL nebudu xD
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 7:49 pm

taky ........jakej by měl smysl dělat CL v C4 ?XD .......jo takle v kameal a víš .....to byl by už důvod Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 7:50 pm

kamziku uz jsme meli 4 klany pokazde sme rikali ze uz se na to vyasleme ty se pak vzy vratis a zacnes me prekecavat takze uvidime Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 8:06 pm

Jistě určitě zase chytnu šilenou náladu ,proto ....že se začnu šíleně nudit a zase budu pařit lineage kvůli .......vám ?XD ........njn jsem ztracenej případ s lineage Very Happy ........,ale ......může se to změnit XD ..........a 4 klany ? .....tolik ? .......já jse napočital jen jednou ....asi zase mám sklerózu XD .............Mno a i kdybych se chtěl vrátit ,tak mi to jistí to že nemám momentálně nainstalovanou c4 XD .............mno než semi bude zase chtít a hledat c4 XD ,tak to vy budete už rozptílení v jiních klanech ..........,takže pro tentokrát máš na tohle proroczví malou šanci XD a ke všemu abych byl CL ,kterej bude spokojenej s kamealem v GP ....ještě menší šanci a k tomu ještě přidáme jestli zbyde v tý době nějaká pevnost ,něž nastrádame vojska ještě extremnou minimální šanci

Mno tedy ..... je jisté že CL nebudu ....... i kdyby jsem měl funkční klan ,kterej by fungoval sám (sen každého CL XD) .....,ale zase je pravda ,že bych chtěl být cl .....ale .......prostě ,když něco nejde ,tak to nejde a tečka scratch
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SERVER C6???? - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SERVER C6????
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: