GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SERVER C6????

Goto down 
+4
DancerBlade
Deloer
lofer
LordSet
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 10:44 pm

mno dival jsem se pnejakych servrech a nic moc zjimaveho jsem nenasel a zaroven nwm jestli kameal je stejny jako hellblound protoze na nekterychserverech je napsano lineage II kamael -helblound tak tohle moc nechapu tak bych rad aby jsme se domluvili a zitra zacali parit a vyzkouseli moznosti v C6
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 10:47 pm

jeste bych si dovolil podotknout ze by byl dbrej server kde si vse udelame samy zadne prestupy u kocy a kupovani B veci u kocky za primitivni ceny proste jako GP akorat C6 piste nejaky servery nebo se po necem podivejte Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
lofer




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 11:42 pm

no sem na to zvedavej farao farao farao
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: CatMoon   SERVER C6???? I_icon_minitimeSat Aug 30, 2008 10:31 am

s hledanim vam ted nepomuzu....dojebany net Sad...kazdopadne pokud se najde nejaky fajn low rate server (2x raty ideal) a jak rikal lord zadny support kocky...tak bych okamzite na nej presel a helpl s budovanim klanu...ale jak uz jsem rikal...net mi nevali tak jak by byla potreba takze sem od L2 momentalne ponekud odriznut Sad

P.S.: nevim proc ale sem prihlasenej na CatMoona(na sebe) ale haze mi to ze tento vzkaz napsal Lord...neni to 1. post ve kterym se mi to stalo...tak aby balo jasno tohle psal CatMoon Smile
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
lofer




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 12:48 am

kurva zadny server neni dobrej Exclamation Exclamation Exclamation flower
Návrat nahoru Goto down
Deloer




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 25. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:38 am

http://www.forbidden-lands.sk/wiki/forbidden_lands/nastavenie_a_rates_v_hre ....
kouknete tam, to sem nasel, nizke raty a je to myslim C6 :-), ale max hracu je 1000 :-( .. (na DKtech (GP) je cca on-line 2000 hracu)
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 6:04 am

ten forbide.... je shit skousela sem to
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 3:12 pm

takze sem chvili hledal a zatim sem nasel toto...neni to sice 2x ale 5x C6...a je to komplet v anglictine/rustine, ale je tam vic servru s ruznymy rate...ale bach nektery sou C4 a nektery C6...
sem davam odkaz na ten 5x C6 (prez 2000 online)...je tam i 1x C6 (ale 150 online)...tak kdo ma doma C6 a ma cas tak muze zkusit vyzkouset...a pak muze dat vedet jaky to tam je...

http://la2.theabyss.eu/?status&server=7

zdravi CatMoon Smile
Návrat nahoru Goto down
dama




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 15. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Good server   SERVER C6???? I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 4:19 pm

http://la2crazy.com/?skin=enlq server na C6 raty 3x okolo 2k online lidi Smile pojdte tam (Interlude) najdete me pod Nickem Denvil
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 4:45 pm

uz jsem dal pokin kamosovi at mi stahne interlude...tak treba se tam objevim Smile ale chvili to potrva nez mi to stahne :/
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 6:06 pm

Mno na IL nejdu sry. podle me kdyzuz zacneme nikde jinde mohli bysme zacit na nejnovejsi verzi .
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 8:38 pm

nic proti tomu nemam...ale nezapomen...cim novejsi tim vic bugu (nemyslim ze to budou mit tak vychytany) a pak jeste najdi low rate (2x, 3x)...je toho hodne co by mel server zvladat aby byl fajn pro lidi co na nem chteji stravit delsi dobu...navic pokud zacnem vseci odznova(priblizne stejny lvl postav) a vytvorime spolecny klan...tak nevidim duvod proc by i Int nemohl byt dosti zabavny Smile je to muj nazor...tvuj ti neberu...jen zkus zvazit pro a proti Smile

potom uz se nabizi jedine ofic...ale na ten ja prdim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
lofer




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeTue Sep 02, 2008 8:34 pm

našel už někdo stalej server ??? scratch scratch scratch
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeTue Sep 02, 2008 9:55 pm

no ja nemam interlude dma zatim...takze nemuzu zkouset...ale co ty servry co jsem napsal ja a dama? zkousel je nekdo? budou asi rusacky (podle fora) ale te by nevadilo kdyz by fungovali...aspon me ne...
Návrat nahoru Goto down
dama




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 15. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Abys   SERVER C6???? I_icon_minitimeTue Sep 02, 2008 10:34 pm

Lidi takze ten server co napsal Catmoon je asi nej ten jak sem psal ja je s donate takze kazda new postava dostane top NG zbran a pozdeji i stredni D v obchodu si muzete kopit B zbrane za smesnou cenu cca 100K adena..takze lidi pojdte na ten abys ja psal Catmoon nelaguje se 3k online lidi(vecer kolem 21:00)takze jen lidi rozmyslete jestli bud na C4 s raty 3x nebo na Interlude raty 5x
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeWed Sep 03, 2008 1:03 am

no ja osobne bych sel na INTERLUDE...jelikoz s C4 muzu zustat na GP, kde me premlouva kamos at du k nim do clanu valcit s nejakejma zabarama...byl bych rad kdybi jsme se sesli ve slusnem poctu na nejake te C6 a vytvorili snad silny klan...bohuzel me to jeste chvili potrva nez se mi do ruky dostane instalacka C6 Sad
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeWed Sep 03, 2008 5:26 pm

mno já taky stahuji c6 a trváto mrtě dlouho ........mno pokud tam začneme ........mno....vlastně nic ......... jako taky jse říkaval ,že kdyby to byla c4 či c5 ....tak už je lepší GP .....,ale já jsem prostě posedlej na pevnosti Laughing na stále dobívání ,ne jen 2 týdny a čekat něž me enimis zdelevelují (sice tam to vyjde na stejno ....ale aspoň nemusím čekat na pomstu Razz )
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeWed Sep 03, 2008 8:12 pm

jj kamzo zkusime to na tom servru az budem mit vseci C6 udelame klan a dobijem si pevnost kdyz po tom tak touzis Smile
Návrat nahoru Goto down
dama




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 15. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeThu Sep 04, 2008 1:21 pm

ja na tom serveru uz hraju....tak jestli se cete pridat tak PM bohatytrp
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeThu Sep 04, 2008 1:55 pm

jestli tam chvili vydrzis tak se urcite potkame...jen musim sehnat to INT...a predpokladam ze kamza se taky objevi Smile
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeThu Sep 04, 2008 7:35 pm

zdravim vsechny...omlouvam se za svou dlouho nepritomnost ale tata ma asi pisek ve vagine...a to neni moc prijemny (prej) takze mi zkonfiskoval kompa...

Ted k servru...Rozhodne nepujdu na nejaky rusky 1.je to o hubu ( pokud vim tak k vuli L2 zemrelo asi 10 lidi.Vsichni v Rusku) 2. neumim Rusky a za 3. bych musel klikat instalacku a to se mi taky nechce :-D
Mel bych jeden server ale je 8x to je asi moc....no kazdopadne...ocenil bych neco jako GP s tim rozdilem ze to bude C6 -pres 1K lidi online ,ne moc jednoduchy,CZ, max rate 8x...to je asi vse Smile

™Garkin™
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeThu Sep 04, 2008 9:19 pm

je to pekny ze mas svuj nazor ale musim te upozornit na par veci Smile

1. neumis rusky? no? kdo z nas jo?...aspon zaklad anglictiny postaci...navic tam chcem jit jako clan tak koho vic potrebujes? Smile
2. neco jako GP? hmm...hmm...(jestli tim myslis CR/SK server) tak takovej s 1k+ online nenajdes! takze ti nezbyde nic jinyho nez cizi...a to myslim ze francousky spanelsky italski japonsky a kdovi jak taky neumis...takze zase nezbyde nic jinyho nez EN Smile
3. 10 lidi z Ruska rikas? mno...myslim ze takovou praci si davat nebudou aby prijeli az do CR...to bys musel najit opravdu dmnta a uplne nehorazne ho vytocit...ani si nedovedu prectavit ze by se ti neco takovyho povedlo Smile
4. mno zatim jsme zadnej jinej server nenasli...nevim jak je dobrej ten co sem nasel ja...nemel jsem moznost ho zatim prozkouset (ale to tu melu porad dokola)...ale 8x je uz opravdu hodne...i to 5x je celkem dost...ale kdyz nic jinyho neni
5. instalacka je to nejmensi (pokud to mas kde stahnout...a bylo by divny kdybys nemel kde)
6. a konecne...nikdo nikoho nikam nutit nebude...jen si myslim ze by to byla skoda vzdat to nez to vyzkousime...mylsim ze nejsme spatny kolektiv...ted se jen trosku sehrat na AKCE a PvP rezby a bude to super Smile

fuj...uz su jak kamza s tema slohovkama Smile ...budiz mu zeme lehka cheers
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 12:03 am

czechgamer - to je ten server 8x je tam pres 1000 lidi online a mozna i vic...rekl bych ze to je pekny server Smile az teda na ten rate 8x...to je fakt no...ale pokud nebude zadna jina moznost Razz
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 12:39 am

tak nevim kde ten servr mas...zkousel jsem czechgamer.com ale nic o L2 jsem tam nenasel...zkus sem hodit kdyztak link...ale jinak...8x rate je pro me moc hral jsem C4 7x a je to na pitel...behem pul dna mas 40lvl...nic proti ale pokud si budu moci vybrat mezi czech 8x 1k online nebo ruskej 5x 2k online...tak zvolim ty nizsi raty...a pokud se ostatni rozhodnou dat prednost vetsimu rate jen kvuli ceskemu zazemi tak se bohuzel s nimi budu muset rozloucit Sad

samozrejme muzeme najit jeste jinaci server treba jeste s mensimi raty 1-2k online...ale zatim moc na vyber neni Sad

chci si chvile u L2 uzivat a ne, ze za "dva mesice" budu mit vsecko a o5 se budu nudit Smile
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 10:02 am

heh ......skvělí ,aspoň si něco počtu XD .

Mno vcelku bych byl pro nějakej anglickej servr .......,jak říkal catmoon čím nižsí raty tím ,lepší (i když z hlediska trpasličího tabůlky by chtěl mít viší rate na expy XD a hodně nižší rate na drop Very Happy (jestli mě chápete lol! ) .Jako podle mě nás je hodně ,takže je vcelku jedno do jakého cizího servru půjdeme (i když ta japonština ,či ruština ...ty jejich znaky ....to bych asi neprokousl Shocked ....,ale kdo ví?) .......úplně ideal byl by anglickej servr (nebo americkej?) .Jen si uvažte ,že postupně bysme mohli se ten jazyk naučit XD .......sice ze začátku by jsme byli jako "noobíci" ,ale kdo hnedka po přihlášení do hry znal zkratky "omg" , "lol" a podobně ,že ? ...... Vcelku bylo by to dokonce k životu prospešné dokonce ,kdyby jsme šli na anglickej servr Smile .

Jo ještě jsem zapoměl .... ,aby se neřeklo ,že jsem na to zapoměl XD......bez pevností nikam nejdu Very Happy

Pro můj ideal s ratema servru : expy 1-10 ,spoil 1-1000 ,drop 0,01-10

Na rate mě moc nezáleží trpaslíci se expy pořád blbě Shocked .A hádejte proč viší spoil rate a proč nejnižší drop rate lol! ?
(Dokážu si představit ,jaké by to bylo kdyby to bylo drop 0,01 a spoil 1000 rate XD .Chudáček nukeríček právě dropnul z mobáka 1 stem po 8 hodinách .Já spoilnu mobáka a dostanu 5000 sopíků ...muhahahahaha .Pak budu vlastnit všechny C grade zbraně a podobně xD .A nuker bude chudák ............sen každého trpaslíka XD)

Mno samozdřejmě jse zapoměl dopsat (ta má skleróza XD) ,že taky čím víc lidi tím to je lepší Smile

Jo a vůbec budu si hrávat za asritsana XD , sice jsem byl na GP BH ,ale já jsem chtěl být poprvé artisanem ,ale to se nějak buglo tak jsem BH Sad

Jéžiš to je nuda ve škole XD .....mno vlastně ....ani se nedivím XD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SERVER C6???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SERVER C6????
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: