GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SERVER C6????

Goto down 
+4
DancerBlade
Deloer
lofer
LordSet
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 4:31 pm

ja mam ted prd hrani at uz tam nebo tam...nejel GP tak sem jel C4 45x...tam sem vyzkousel glada negra wlorda a nakonec sem skoncil s DA 69...chtel jsem vyzkouset DA v S na pvp ale nejak sem ho jeste nedoexpil...vysledkem je zatim to, ze nevim co bych na GP hral...vubec me v L2 prestali bavit povolani...nejak si nemuzu vybrat Sad a C6 nemam abych si zaparil nekde jinde...mno novim nevim jak to vsecko se mnou dopadne... zatim GL vsem....zase se ozvu a treba si vas na GP najdu Smile
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Sep 19, 2008 10:24 am

mluvil sem s GM a bylo mi sdeleno ze novy GM pracuje na C6 (upravuje bugy a tak ) bylo mi receno ze do vanoc by to melo byt hotovo a po vanocich mozna nekdy kolem Ledna by mohla byt C6 na GP a GM tym zustava Smile
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Sep 19, 2008 4:32 pm

Zajímavé ,ale po zkušní C6 na ruském servru jsem s lordsetem zistili ,že nefungují pevnosti (Což jsem překvapenej ,že belldandy to ,asi s největší pravďepovosností nehral ,ale to jen osobní dohad ) ,tedy všebude stejní .....a co je stejní neí originálni a co není originální ,tam nejsem já XD
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Sep 19, 2008 9:57 pm

jak muzes vedet ze na C6 pevnosti nefunguji??? zkusil jsi to na jednom servru a uz usuzujes ze to nikde nepojede?? jestli to ma opravdu na C6 fungovat tak nevidim duvod proc by to trebas na GP nemohli zprovoznit...to ze se s tim nekomu nechtelo "srat" jinde...jen proto aby meli C6 co povali...tak to neznamena ze si s tim "nase" GM nedaji tu praci Smile
myslim ze je zbytecne delat ukvapene zavery Smile

stale cekam na instalacku intu Sad na GP sem si zatim rozjel SwS nick SweetRose...po ziskani instalacky se hodlam presunout na ten ruskej server...a pokud se GP docka C6...tak se docka i meho navratu...teda pokud me to neprestane bavit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Sep 20, 2008 1:50 pm

Mno můžu to vědět ,když si vezmu ,když jsem si vše "důkladně" prozkoumal a došel jsem k tomuhle názoru.

1) Pokud ,se poddívate na mapu ,tak už tam máte zabudované informace a to kde se nachazí Questy ,hrady , města ,ale o žádních pevností tam jsem nenašel nic ,kde jsou ,názvy a podobně.Dokoknce jsou pevnosti vyznačené na mapě jen jedním podivním znakem ,bez žádného názvu .

2)Nikde jsem neviděl NPC ,ani venku ,ani vevnitř ,ani ve měste o tom ,kterej by mohl navazovat k pevnostám ,či k té jední pevnosti .Sice je tu možnost ,že ty NPC ,"vypnuly" ,ale tomu moc nevěřím .

Podle mé ,už hlavně k tomu podle prvnímu bodu ,nefungují ,protože není o nich vůbec žádná zmínka ,až na to jejich označení podivném simbolu .

Mno taky jsem zapřísáhlí pesimista XD .Vcelku je to výhoda ,když to nefunguje ,tak mám pravdu v mích teorii .Když to funguje ,tak to je skvělé ,že můžu pařit XD .Tak nebo tak ....nebudu nikdy zklamanej .....er......to jsem neměl říkat What a Face *Cenzura*
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Sep 20, 2008 5:56 pm

je mozny vasecko...kazdopadne muj nazor je takovyto: jdu na C6 prootze ikdyz tam nejdou pevnosti...je tam plno dalsich fajn novych vecicek, ktery chci vyzkouset...na GP je fajn komunita porad...at server funguje jak funguje...nikdy jsem nerekl ze se tam nevratim...prave naopak...GP me ted moc nebere prave kvuli C4...sice velice fonkcni ale porad C4...mam chut pohrat si s novymi buffy a jinymi skilly, ktere poskytuje prave C5/C6...a to ze tam nejsou pevnustky...mno boooze Very Happy na CSku jsem byl za svoji 3letou karieru v L2 jen 1x a asi se z toho vazne scvoknu Very Happy Very Happy Very Happy ...asi sem proste farma...a pvp beru jen jako kulturni vlozku Smile pokud bych chtel na CS tak nevidim duvod proc by me treba IMP nenabral myho WLocka...ale k tomu se opravdu nehrnu...takze int bez pevnustek pro me opravdu neni ta neprekonatelna bariera Very Happy



P.S.: paraaaada dalsi stranka je moje...hihi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Sep 20, 2008 7:01 pm

Mno ano ,budou nové skili ....nové možnosti klanu .....a nové město s dv'ema novýma hradama ,které za pár tÿdnů všichni prolítnou a nic se nezmění............mno vcelku se nezmění styl hry pro dobyvatelé ,jako jsem já.....ehm........a proč by se to mělo změnit kvůli těm pevnostem .......nevím ....,asi jsem si řekl ,že každodení dobívání na všech 21 pevností musí být každo dení zábava ......

Vůbec válku s imp a bl ,která nejpravděpovodněji tě zotráví ,tím ,že často pokáváš někoho ,kdo ťe zabije (a to nemluvím ,když tě anchortnou a pak tě nechají cípnout mobákem) ...... mno a to CS (které asi jediné za to vcelku stojí) trvá 2 týdny (což je .....velice dlouhá doba) ....... mno důvod proč je to zrovna 14 dní ,je ten ,že se na to navazuje SS .

Ovšem pokud hraješ za postavy ,které umíš pvp a taky jsou na to pvp králi ,tak to lovení těch ,kteří na to nejspíš nemají ,vynahrazuje těch 13 dní nudy .

Já jsem farmařil 2 roky a mám chuť si to zahrát spíš na dobivatele ........ ,ke všemu když si představí te ,že jsem těch 2 roky expil s War axou až do 68 lvl (mno než ,jsem předal alianci Def0rcce) a do 55 lvl s low D grade bluntou ,tak se nedivte ,že pižláním mobáku ,mě tak znechutilo ,že už se spíš zadívávám na ty pevnosty .

Jo a ty ,kteří rádi huntí ,tak mají na 99 procent druhou postavu PK .

Když mě nebaví farmaření a ke všemu se mi nechce huntit ,čili pkeřit ,tak mi zbývá dobívaní .
Samozdřejmě s lepší výbavou roste chuť s hraním XD .....er.....vlastně to je jedno ......
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Sep 20, 2008 7:15 pm

promin ale expeni jak si popisoval je dost nepredstavitelny...teda aspon pro me...na to ze jsi expil BH Very Happy Very Happy Very Happy char ktery je snad "nejbohatsi" v L2 Very Happy

a pokud si tak nehoryzny dobivatel...tak ti nezby¨de nic jinyho nez 1) jit na ofik 2) najit nejaky kamael(zabugovany HR) a nebo 3) vysrat se na L2 dokud se nekde neobjevi solidni kamael ci vyssi server Smile
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Sep 20, 2008 9:49 pm

Ano pro ty ,kteří znají hru jako své boty ,by mohly býti nejbohatší s trpem ,ale ne nikdy ,když si noobík ......respektivě v tí době jsem ani neveděl k čemu je spoil ,až pomalu na ......40 lvl ? ....ani nevím ..... ,vše je možné .....boužel

a na tvoje možnosti bych ti zodpovéděl toto :

1)Offík je fajn ,až na tu podmínku ,že musíš platit .Na všechno co se platí nejdu zásadně
2)Kameal se mi nechce stahovat ,zvláš s tím mím neten a zabugovaním ? .....no no no ten německej servr zas na to nevypadá ,aby byl "zabugovaní"
3)Jistě to jsem i skoro udělal ,ale jak znám nudu ,tak se do toho zase pustím ,ledaby se mi do cesty našla jiná možnost ,jak se zabavit ,ale na to (jako vždy) nedělám moc naděje .Mno vcelku ,už jsem chtěl jít rovnou na Gracia a abrejdovat ,abych se tam dostal za spolužákem ,ale nějak se mi předevčírem mě naštval ,tak mě to nehrozí .

vše ?
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Sep 24, 2008 2:15 pm

tak ja to zopaknu xD..
C6 na GP huhu Laughing
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Oct 01, 2008 1:18 pm

tyyyy jo fakt je tu mrtvo xD
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:17 pm

garkin tag co jaky mas nick porad Garkin na GP?
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Oct 01, 2008 8:38 pm

no joooo nas Garkin neboli Masturbant LevaRukaBozi ze jo ?Very Happy lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Oct 01, 2008 10:10 pm

HEJ toto je pro pana FIldu necra kdyz se beres moje PP tag ho 1)expy a 2) vrat ho tam kde byl jinak ti nakopu kole a budees je mit jak omalovanku:D lol!
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Oct 01, 2008 11:35 pm

lol! lol! lol! lol! lol!
OMALOVANKAAAAAAA JUPIIIIIIIIII AFK JDU SI PRO PASTELKY lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
Sponsored content





SERVER C6???? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SERVER C6????
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: