GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SERVER C6????

Goto down 
+4
DancerBlade
Deloer
lofer
LordSet
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 12:26 pm

tak to budem WarSmithi asik dva...ja ho chci jet taky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 3:26 pm

hustý ......dama ,taky bude artisan .....to bude tři ..... (chudáci obranci v pevnostích a hradu.... my je tam vykourime delama XD)
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 4:12 pm

Stahuju Interlude poslete mi ted nekdo odkaz na ten vas server abych konecne mohl expit mam totiz ABSAAAAAAAAAAAAAKKK takze dekuju posle482te to sem nebo na ICQ 482 268 526 diky prosim HONEEEEM xD
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 5:03 pm

Mno aby se neřeklo ,že jsem nehledal XD

1)
L2 Underworld
2 Server Low Rate=[1x,1x,1x,2x,2x] High Rate=[x1500 komplett] [Aktive GMs] [Castle Siege] [Manor] [Subclass] [Bigbosse wie auf Offi] [Monster KI] [Beast Farm] [Primival Isle] [Seven Signs] [Strider&Wyverns] [Baby Haustiere] [100% Deutsche NPCs] [100% Deutsche Quests] und vieles mehr...

http://www.l2-underworld.de/

vcelku dobrý s těma lowa ratema ...ale vypadá to na kameal ....mno nevadí jdu najít další...německej servr (jů já se učím němčinu to se hodí XD)

2)
http://l2cursedworld.com/

anglický nic o tom nevím ale je to c6 ....

Ale při nejhůře půjdem do toho servru kde je dama ......a vůbec já to budu mít tu c6 v ponďěli ....ale škola po nás che abychom šli na výlet blbej na cvičení ......nesnáším sport XD
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Sep 05, 2008 10:01 pm

Zdravim lidi musim se omluvit za neaktivitu ale mam problm z netem...... prdte na na Il ale zaparime CT kamael:) lepsi...........ja se ozvu az to budu mit zpravene tag zatim vase Tinka geek
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 12:43 pm

mno kdybych ted rekl kamosovi at mi zacne stahovat kamael kdyz mi jeste nedostahoval int...tak me asi posle do... Very Happy navic ta nemcina....fuj...ble...Sad nemam ji rad Smile a ten druhej servr co si napsal kamzo...tj donate jak krava jen se na to podivej...ty ceny v euro sou tam uchvatny...to tam dojdem a kazdej 2. noob s bohatym tatinkem tam bede behat v S grade Very Happy

jinak myslim ze pokud hledame co mozna nejmin zabugovanej INT...tak najit kamael v takovym stavu snad ani nebude mozny...rozhodne ne ted Smile

zatim se mi nejvic paci ten co sem nasel a ted na nem hraje dama...ale treba neni vsem hledanim konec ze?! Smile

Njn Kristy...t ja znam...problem s netem je na pytel...

jeee....uz zase zacinam novou stranku...tj snad osud Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 1:17 pm

Prolezl jsem asi 500 serveru na Gracii/Hellbound/kamael kazdej byl na nic uz me to prestava bavit ad bych si uz konecne zahral Sad
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 1:42 pm

tak zkus tohle....to by mel byt ten C6 server co jsem nasel a kde je dama:

http://la2.theabyss.eu

je to ten 5x

dej si rict...vzdy neni to nejnovejsi to nejlepsi Smile
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 2:13 pm

mno ty tam paris taky?
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 2:46 pm

jeste ne...nemam INT doma...kamos ho teprv stahuje...takze az stahne tak zkusim a uvidim...kamza rikal ze by mel mit int v PO takze se tam asi taky koukne...
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 2:51 pm

Mno pro ten damyn servr .....jako říkel ,že když měl 20-30 ,trak měl skoro top D grade .......mno s tím se musí počítat ,že to je 5 krát násbonej servr ,tak rychlost hry o proti GP je ...2,5 krát rychlejší ..... mno podle mě já v tom vydím trochu výhodu

1) Aspoň nebudou stát ty základní věci fůru prachů ,takže kdyby se stal ,že dropneme A grade brňco a nebo podobňe ,tak si koupime B grade brnění .Jelikož pokud to tam zhruba fungue jako v c6 .Tak šance na A grade doplňky kvůli Q plus šance na jejich vykraftění budou stejné .
Čili podle mě budou lehko schánitelné :No gredové ,D , C ,B grade věci. Když to A a S ,které se musí udělat Q se šance na kraftění nemění ,ke všemu některé recepty se nedají dropnou z mobáka .
Závěr :Čili i když jsou to poměrně vysoké rate ,tak ze začátku bude jasné do levelu 62 budeme míti TOP B všech grade .

PS: Jo a když jsou takové rate ....tak si myslím ,že budou A dopňky a S amory o hodně dražší ,jelikož dropu adenů x5 bude jejich cena oproti GP 2,5krát viší .
PS:Pořád to 5xrate bude náročné třeba na recept na BW helmu ,která padá jen z jednoho mobáka recept ,takže ne všechny sety se budou lehko schánět

Toť je můj názor

2)Pro sumoneři ( hlavně artisanům ) nebudou drahé sestrojovány oblehajicích strojů jak v 1x rate .Ratex5 přeci nezasahne spotřebuji krystalu D , C ,B grade .Tedy na pevnosti a hradů to bude vcelku idealní pro artisany ,protože seženou krystali za den na 10 oblehajíčích strojů (a to se vyplatí)
Samozdřejmě cena shotu bude podle mě minimalní ,jelikož krystali se dají sehnat tařkaš všude a lehko (a MoM)

3) Ještě k tmu prvnímu bodu
Je jasné asi ,že A grade zbraně budou levné ,protože sedají recepty vyspoilovat .Ale pořád tam je šance 60 procent .


Závěr na damyn servru ? Podle mího to by nebylo špatné (Mě zajímá hlavně ty CS a pevnosti XD) ,krom toho by to ˇaz tak nebolelo kdyby nás huntili enimis .Tedy .....pro mě za mě ......je to ideal ,ale jak chcete vy že ?XD

Jo a k tomu německému servru
Ale no tak XD němckej jazyk s angličtinou sousedí jako my češi s slovákama .Vcelku by mě to nevadilo ,ale ......asi by měna tom servru boleli při huntění ty expy a schánění krystalu na golemy (ratex1). Upřímě bych možná vydělával na artisinaŕinu ,ale ne moc .Takže to bych asi neválelgolemy proti CS a pevností .Mno nevím .......pro mě to je lepší průměr tento servr
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 2:55 pm

takze jste pro tento server kde pari dama? abych tam nerozjel postavu a pak jste mi nerekli ze jdeme jinam
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:26 pm

lol me se tam tam nejde regnout ale to nejak snad vyreim mno a mel bych navrh ze kdyby se nenasel server tak jestli by jste nezkusili semnou ofik je to ciste jen navrh
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:55 pm

na offík nejdu neb by mě tu někdo tak nehorázne kritizoval ,že si tu hraju jako u automatu na penize .

Rozhodně nechci ,aby mě takle "oni u mě" buzerovali ,takže ne .

Mno jinak statastika kdo che na servr kde byl dama

Já = Ano ,vidím v tom pozitivitu ,jinak mi to je jedno
Catmoon = Zkusí servr
Dama = zkusil ,ale ze začatku to je na pytel
Lordest = to nejde přihlásot
Garkin = Ten tu není
Lofer = není
DancerBlade = tu ...nečekaně není
Filda = asi tu není

Takže není vše jisté ,že ?
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 4:14 pm

po registraci na tom serveru vam musi prijit aktivacni email me bohuzel nic neprislo a to jsem to zkousel 4x uz nevim co s tim mam delat ale je mi jedno jestli to bude IL kdyz se tam dostanu a budete tam hrat taky
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 8:18 pm

s Garkinem jsem dnes mluvil na GP...pokud nejdem na CZ servr tak nikam nejde...tohle mi rekl...ja jemu rekl svuj nazor a daljsem ho nepresvedcoval...jelikoz je to jeho vec...jeste neco plkal o 8x cz C6 1k online...ale pry se musi zeptat na link...tak nevim mno...kazdopadne ja ten servr vyzkousim...

to kamza: na D veci si vydelas lehce...si vem ze si napriklad udelas delfa(Q jen pro delfy) a na 21 lvlu s nim udelas uplne primitivni Q=zabiti 1 mooba...cena je 100k (5x rate= 500k)...a podobne na tom budes kdyz si u elfu vezmes 3Q(muzou je vseci krom delfi), ktery se plni na stejnym miste v elven fortrees (1. od 15, 2. od 16 a 3. od 21lvlu)...dohromady ty Q daji taky 100k (500k)...a ted si vem ze ja budu delat artisana(1x 500k od elfu)...clerika(1x500k od elfu)...SO (1x500k od delfu)...ktomu pripocti co si vydelas behem expu...a na 21 lvlu budu mit top pole obchodu...a behem chvile i rigandin...dale bude nasledovat vlackovani cata(zaroven budu expit SE i PP) a penizky se jen pohrnou...

to lord: mno snad ti ten email poslou po nejake dobe...mozna by se to chtelo zeptat dama?...vyzkousim si tam registraci a uvidim...ale tak vis co...jestli jim to de az z ruska...po ceste ta posta nekde zamrzne tak to chvili potrva Very Happy

P.S.: tak jsem to zkusil...a taky me to hned neprislo...asi budeme muset chvilec pockat Smile
P.P.S.: tak ten email mi prisel cca po pul hodine...tak jestli ti doposud neprisel tak nevim... Sad


Naposledy upravil CatMoon dne Sat Sep 06, 2008 9:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 8:41 pm

koukal sem na forko toho servru a zjistil sem ze jeste nejsou obsazeny ani vsechny hrady Smile na to ze je tam 2k online tak ty vyznamnejsi hrady porad drzi NPC...mame sanci si taky neco ukousnout Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 9:38 pm

email mi uz prisel ted stahuju zase IL predtim jsem h stahl spatne mno na server pujdu i kdyz je cizi ale nwm jak vy ale pro me to konec GP neznamena protoze vim ze se tam pak vratim i kdyz tam bude pouha C4 ale zkusim IL a uvidim dale nwm co mam rozjet za char nechce se mi moc do maga glad zase draha vybava chtel bych char kterej je super na exp protoze jsem na expu zavislej tak kdyztak poradte thx Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 10:20 pm

mno ja jedu trpika...protoze sem na nej v poslednich mesicich co uvazuju o C6 dostal chutku...asi nejvic se mi libi ze se da expit ikdyz jen sedi ve meste (tim ze vyrabi veci)...a uvazuju ze bych si udelal negra nebo glada na sub....jeste nevim...negra kvuli summonovi a moznosti jit na RB...a glada kvuli superm skillum...

mno jestli chces poradit tak bez petu to urcite nepujde...hihi Smile kdybych ti mel doporucit co se asi expi nejlip...tak do 40lvlu sou to warriori/ork rider/trpaslici...vseci maji pole... a mit aspon vampa lvl 1 tak jedes po mistnostech uplne krasne...ale chce to aspon 2. nej pole Smile...jinak s nukem ti neporadim...me vzdy prestali bavit expit na 52lvlu Very Happy ale pokud by bylo dost RB tak by t nebyl takovy problem...zalezi na tobe...z fighteru bych teda vybiral na super exp mezi WL/destou/gladem a jeste na vetsim lvlu se celkem dobre expi BD...a hlavne BD ma kazdy rad..."snadno" se sezene pt i na RB Smile a mozna i SwS neni k zahozeni...

summoneri taky nejou spatni...ale musi te to bavit!!....a prava zabava s nim zacina az po 60lvlu...jestli to do te doby nevydrzis tak to ani nezkousej Very Happy

mozna z fighteru by byl dobrej i DA...s cicou to taky slusne rychle kosi...muze na RB...a v PvP mu nuci udelaji kulovi...navic ted kdyz maji cast spd u sleepu down...sleep / nuk / sleep / nuk... je davno pase...takze lamky co to jinak neumi padnou jak muchy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Sep 06, 2008 11:23 pm

vy ste fakt idioti ...kdo to ma porad cist xD hlavne ty kamzovi vykecavky Very Happy...
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Sep 07, 2008 12:00 am

me to kamzovo ani neva...se nudim takze si rad neco prectu Very Happy nemuzu se dockat az mi kamost dostahuje INT...na GP se uz ani poradne neloguju...nejak me presla chut Sad jen dneska sem se logl asi na pul hodky...povodil si vlacek po pilgrims...smetl tim 2x jednoho vlackare...precetl si od nej par nadavek...pak sem tam komusi pomohl sundat jakysi SE PP a malou trpku...takze 3pvp+...a pak sem sel odlog Sad...jo jeste sem si pokecal s garkinem Very Happy

ale jinak nuda...neba me ted expit...radsi bych si rozjel postavy na te C6 Sad



lol! lol! a ted mi netvrdte ze to neni osud...3. stranka co sem zacal ja v tomhle topicku...mozna to bude taky tim ze se nudim a odpovidam na kazdou pitlovinu...takze je tu 50% sance ze zacnu dalsi stranku...hihi...no proste: lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Sep 07, 2008 8:26 am

lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Sep 07, 2008 9:19 am

Mno tak uz tam parim pod nicke LordSet doufam ze parim na dobrym serveru jsou tam raty 5x
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
dama




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 15. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Sep 07, 2008 10:51 am

pro presnost bavite se doufam o tomhle serveru: http://la2.theabyss.eu/?news
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Sep 07, 2008 11:25 am

jj t by mel byt on Smile

a co sis vybral za char lorde? Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SERVER C6???? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SERVER C6????   SERVER C6???? - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SERVER C6????
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: