GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co kdo dělá momentálně?

Goto down 
+3
DancerBlade
CatMoon
Darkamzik
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:33 pm

O.o zatraceně ......tak já mam další
špatnou vlastnosti ,když dokončuji něco ,tak to obvykle odfláknu XD ......... nejsem dokonali ,tak to opravím v mém archivu komiksu ....jinak dik za upozornění chyby XD ..............jo a .....ně kdy bys mohla ušetřit tolik komentářů jedné chybky ,nebo jednou až udělam těch chyb 25 (co by ne Very Happy) ,tak se mi to nebude chtít to přečíst ,neb zkazit si náladu se mi nechce Very Happy ......
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 24, 2009 6:39 pm

19 díl komixu


Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Komix19ssei1.th
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 12:25 am

"a nemusel jsi ty dvere rovnou smazat?".......tam by mozna sedelo nemohl... Smile

jo jinak bud rad ze opravuju 1-2 chyby....kdybych mel jeste vypisovat ty pravopisny kterych jsem si vsiml.....tak t by ses teprve divil......taky mam s cestinou problemy...ale nekdy se az desim co ti lidi muzou napsat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 9:08 pm

určitě to jsou jen 1-2 chyb za jeden dil ?O.o jako jako dizletik na český jazyk jsem spíš pesimisticky na česky jazyk ......a i když jsem na to tak blbě s čestinou .....budu pořad ctí malovat dal komix ..........er doufam ,že mě nepovažuejš za ty lidi ,které tě děsí tou češtinou Shocked
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 06, 2009 3:34 am

urcite tam jeste nejaka chybka bude...treba v tom 20. mas "paladinkou cti" nebo tak nejak...se mi t nechce znova hledat:D....prosimte sem tam se leknu ale tj vse...ja sem taky dislektik tak co...

P.S.: otevri si L2.gamepark.cz hned na uvodni strane je enco pro tebe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Feb 06, 2009 4:08 am

jo ......ale ....mam problem si vybrat temata co bych dělal :X ,klidně ti je vyjmenuji

1. udělal bych Někoho v brnění GP černo oranžový ,jak řika ,třeba "všichni jsme přatelský a mirumilovni" a vedle by bylo okynko soustu pk a noobiku volajici o pomoc a podobné věci (ale to by se asi jim nelibilo XD)
2.příběh ,jenž vynalezavi trpaslici pŕejeli na veřejnost v roku 2009 o vanocích ,jelikož servr C4 zatim je nejstarši a proto se spustilo daleko u trpasličich vesnice detonaci nuklearni hlavice WIPE XD .Jelikož vedeni řeklo ,že by to byl zasah do hry ,kdyby to zrušili ,tento odpočet .Tak všichni hrači bojuji s trpasliky ,který maji samopali a podobné vynalezy XD .Však nepřatelství alianci přetrvava a haži si hrači pod nohama klacky ....tak se tam hbitě dsotane nějaky trpaslik ....s nickem začinajicim na D XD .......a zachrani hrače před wipem XD
3.Přiběh (parodie CS) jednoho dne v Adenu na Castel Siege se oběji na začatku doby CS terroristi z Conter Strike XD .Ty celou obranu Adenu postřili a aktivuji v trunim sale bombu .Vedeni v tíhle době si udělalo volno a tak jen všichni koukaji ,jak jejich alaince a klany masakruji teoretisti s Ak-74 a kulemty ......ne však jeden trpaslik zahral FD a.....(mno konec je jasný jak dopadne XD)
4.Trpaslik Daaarkamzik, jak vypravuje svůj přiběh ,pokazuje na zajimavé udalosti a postavy ,které něco prožil .... však každou postavou postihne trapnou situaci ,kterou se ve hře vyskytli ,napřiklad přiběh o "Pokus o ziskani CH" kde Daaaarkamzik (jasně ja tam v tom komixu musim byt XD)a jeho společnik řeknou ,že CH nad dionem ne neobydlena ,ale však po čekani na patřičneho NPc u CH ,který by jim rad odevzdal CH se vynořil klan s A-S grade zbraněma a brněnímy ,jakmile daaaarkamzik si dočte o tom Q na CH ....je obklopem konkurenci ....a trapně opušti misto
5.Přivitajici seznameny ,kde popisuji zkratky nazvů hráčů a nazorný přiklad ,či přiběh kde se ukaže opět trapná či směśna situace pro humor napřiklad ( Noob : novaček ,který se seznamuje s hrou (a v okenku by byl noobik ,který se pta ,k čemu jsou adeny a nazorně mu odpovida někdo ,že jsou k ničemu ,aby je dal jemu))

Mno možna by mi napady i dalši navrhy ,ale radši ne ,jinak bych nevybral XD ....tak se ptam váš ....který z těchto možnosti bych se měl pustit :X ,pořad nad tim přemyšlim a nevim co si mam vybrat (a tak jsem tim otravený a přemyšlim :X co z toho)
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 09, 2009 2:47 am

mno ja ti nevim...asi bych volil to CS...
..videl bych to asi takto:

na kopecku hrad....terosisti z jedne strany=> .:H::::H:. <= CS z druhe strany...
nafoti bych si par trpasliku v behu v chuzi v leze....a pak bych je postupne skladal do obrazku...jak teraci bezi k "bomb zone" pokladaji bombu...CS proti nim...navzajem se strileji headshotama...granatama...mno a nakonec bych dal jak posledni CS zneskodnuje bombu...a jak ji ma temer zneskodnenou...objevi se bud 1.: hlava trpaslika teroristy a nasleduje headshot a hrad vybouchne....nebo 2.: objevi se zamerovac(koleco s krizkem) jak miri opet na hlavu CS trpa....headshoot...a opet pohled na hrad na kopecku jak vybouchne Smile

tj muj napad...inspirovany tebou...ale ja se s tim delat nebudu:D
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 15, 2009 2:01 am

All zdravím!
Mno jsem v klanu Military, ally LegenOfHero.
Jsem tam s kamzou,garkinem,loferem i filda tam mozna jde.
Musim si ten klan pochvalit takovou spolupraci a aktivitu jsem v zivote nevidel :X . To klobouk dolu i v ally.
Jinak 75 a pultej lvl na ceste DC,TT sperky mozna i ta Am se tam nejak rysuje Smile) .
Sub mno ten mi Darkamzik zaridil (patri mu me vrele diky), ale jeste se uvidi jestli me tam pusti Smile) . Planovano to bylo na podneli bohuzel server down:( .
Jinak vse pri starem smulu mam porad dal (Z rb ani keje) a z priser uz vubec ne Very Happy .
Mno dost o me. Co vy? Jak jste na tom? Vim ze catmoon dobre . Ma plny WH full dropu z RB lol!
lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 15, 2009 8:51 pm

hahaha....full dropu....pobavil jsi me Very Happy ....snad jediny full(krome D/C kramu) tam je DC roba...a tu jsem koupil...jeste ruce/nohy hlavu a mam setik....ale jelikoz mi 2 lidi dohromady dluzi 100m tak musim setrit kazdou adenu abych ty doplnky koupil Smile z RB jediny full v posledni dobe byla maje helma (17m) ...jinak samy keye a enchanty....v posledni dobe sem mel stesti na blessed enche...tak sem si trosku nahrabal...ale porad je t malo Smile....jedu tanka a nuka zaroven....takze s pt na RB problem nemam...SK 63+ negr 70+ Smile...chodim RB 60-80 takze si nestezuju Smile
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Feb 15, 2009 11:50 pm

RB chodim taky ale na dropy nemam stesti :/ onehda sem byl v Hero dimce tam to byl mazec chci tam znovu! xD spoili se tam BEWS uplne drsnej rift jak hovado Very Happy ale zase sem z toho nci nemel
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 16, 2009 2:16 am

si vem na kolika RBckach jsi ty za den a na kolika ja....ja mam za den 10-20 RB Smile takze za tyden t mas 70-140 RB.....samozrejme bych musel mit cas a hrat kazdy den Smile ....mno a z nich mi musi neco padnout Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co kdo dělá momentálně?
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: