GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co kdo dělá momentálně?

Goto down 
+3
DancerBlade
CatMoon
Darkamzik
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 11:43 pm

Vzhledem k tomu ,že asi toho zde moc nebude dít ,kvůli tomu ,že každej expí solově na svém vlastním místečku a trošičku se klan rozletěl ,jak to jen šlo ,tedy chtělbych vás požádat ,aby jste napsali co děláte ,jestli jste pokročili a vůbec .....jestli vás to baví ,či néjkaé změny na GP........

Mno co se mnou ......sem tam ,si zahraju singleparský hry ,ale velmi často hraju s kámošem "dračák" ve stylu adventůry ,vcelku se přitom hodně bavím a řeknu vám ..... nikdy jsem se necítil tak dobře XD (asi to je proto ,že hraju jako PJ (vypravěč) )možná ,že vám příběhy sepíšu zde .....jinak na lineage2 na návrat nepřemejšĺím............. Mno a teď vy .....doufam ,že se ozvete ,protože tu začíná by´t nuda a nechcetu určitě ,aby toto fórum se dostalo do sekce "koše" ne ?Smile
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 11:48 pm

mno ja ted litam mezi GP(zde expim SwS) a 45x PvP servrem (zde zkousim ruzny povolani...ted testuju DA...a zatim se mi na tom HR osvedcil nejvic Smile )....do budoucna se chystam na tu jiz dlouho zminovanou ruskou C6...
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeWed Sep 24, 2008 5:35 pm

Mno ja vase milavana Tinka zrovna parim na pvp servru s nazvem elmoreden.cz kde je fejst sranda ale uz me to omrzelo:( a tag uvazuju zhe se vratim na GP............ale Lordik a FIlda si zatim pucili moje veci tag zatim tam nic moc nemam:D asik nevim:) doufam zhe se sejdem zase vsichni na GP tongue jinak si me pak neprejte!!Smile geek
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeWed Sep 24, 2008 8:21 pm

mno snad se tam potkame...ale ja tam pujdu natrvalo az se tam vyskytne C6...tzn nejdriv v lednu...aspon podle zprav co jsem slysel Smile
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeWed Sep 24, 2008 11:30 pm

mno ja hraju na GP koupil jsem si somaka +3 Very Happy takze jsem stastnej jinak mam vyhlidlej klan vsichni 65+ aktiv ucast na RB/WB zatim nemaj war a do budoucna zatim nechcou mno jinak hodne lidi tam dela subko takze mipomuzou je v ally i hero a plno nobles tak to tam zkusim momentalne setrim na acu do som ktera me bude stat 2 DC doplnky jinak nic novyho
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeThu Sep 25, 2008 3:20 pm

cože ? Klan ,který chodívají na WB ...nemá wary ?.....to vůbec je možné Shocked ? .... mno vlastně všechno je možné ......,ale tomu nějak nemůžu věřit XD ..........WB si hlídají klany ,kteří mají válku ....kvůli WB šperků (aspoň o prázách jsem to tak viděl) ........fakt tohle mi musíš vysvětlit XD a nebo mi rovnou řekni jak to ,že nemají válku ? XD .........jo a rovnou sem napiš jak se nazívá ...... ,kdybych náhodou jsem to neznal Smile .........mno podle toho popisu ,jak jsi popisoval ,ten klan .......,tak zatím se mi zdá ,až moc luxusně ...toť vše
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeSat Sep 27, 2008 10:47 am

mno mas soma +3 ale diky komu:D lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeMon Sep 29, 2008 11:49 pm

Juuu lidi uz sem se vratila zpet na GP a uz se tesim na C6ku az tm bude taghze kdo ma nejake moje veci pls nezapomente na navratila:D........................a pokud by nahodou nekdo michtel neco darovat rada neohrnu nosik:P Razz
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeTue Sep 30, 2008 3:06 pm

ztracene deti se vraceji domuuuu...Very Happy ja jsem take z5 na GP...najdete me tam na nicku Noxiss...nukuju nukuju a vsecko kolem pada Very Happy Very Happy tak nezapomente napsat Wink
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeSat Oct 04, 2008 3:56 pm

UCH .......,tak nějak se dračák zabrzdil ....všechny singleovy jsem dohral .......a opět na mě leze nuda ....u.........hm......aa zde je jak jinak mrtvo ......trochu .........errr........,ale to neznamená ,že se vrátm na la2 XD ............chm ..........co takle tu uspořádat nějakou soutěž ..čili hru ..........nějakou .............mno nic....jdu se nudit ...........zase .........
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeSat Oct 04, 2008 4:09 pm

hh mno e zacina SPS lizt na nervy lol! proto ted chdoim na RB jak splasenej abych mohl konecne na to moje vysneny subko:D lol! lol! mno ale RB moc neni tak 6 denne vic ne proto se chci zeptat jak jinak ziskat hodne % ? lol! ale abych nemusel expit jesti se treba vyplati dimka nebo neco takovyho
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeSat Oct 04, 2008 9:12 pm

ja byt tebou tag se na to jako vyseru:D stejne tobe by nepomohl ani zazrak:D lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeSun Oct 05, 2008 3:24 pm

do dymky te nikdo moc neveme....leda s klanem...no ja pojizdim se sockou denne cca 10-15RBcek Very Happy a kdyz du expit tak t leze pekne...nesmis premyslet nad tim ze expis...t pak de samo Very Happy pak kouknes a hele udelal sem 50% parada:D
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeSun Oct 05, 2008 6:32 pm

mno tak zase expim lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:37 am

jen expi...ja bych mel taky pridat...ta socka na 58+ neni jeste tak fajnova...uz chci nahodit aspon maje sperkovej set...kdyz na somku ani tallum jeste nemam love Smile

P.S.: lorde mel si/mas se SpS takovy hromady SP nebo se mi to jen zda ze jich mam hodne? na 58lvlu mam vse krome summonerskejch skillu a jednoho nuku(neni SB) a mam prez 4,6m SP Very Happy tak me zajima jestli si na tom byl taky tak dobre? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:32 am

SP mno na 72lvlu jsem mel 50m SP jak sem ale dosahl 74 a sel si vylepsil skilli zbylo mi 25m SP Very Happy mno proste SP se ti budou hodit jeden skill mi stojitreba 450k SP
a na 58 lvlu jsem mel kolem 10m pokazde ale SP se nikdy neztrati
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 3:19 pm

tj jasny ze SP se neztreati...ja se ptam proto, ze s warrama nebo s WLockem mi SP nikdy nestacily Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeSat Oct 11, 2008 9:02 pm

tři dny neaktivity fóra.....mno....to by vcelku nevadilo (zvášť ,když nikdo nemá co se m napsat) ,ale byl jsem na jedné oblíbené strance klanové ..........boužel...........byla odstavena ,kvůli minimálni aktivitě (tedy vůbec) ........a pro mě by bylo velká škoda ,kdyby se to stalo i zde .............

tedy bych navrhnul ,aby někdo navrhl XD .......co byste tu chtěli ....samozdřejmě vy .....Jestli soutěže ....vtipné obrázky z la2 .......rady.....seznam všech věci atd ...........mno .......je toho spousta ,že ? Ale nemyslete si ,že když něco navrhnete ,tak se na tom nepodílíte XD .
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeSun Oct 12, 2008 11:34 pm

mno ty obrazky by nebyly spatny...urcite bych taky neco nasle:)

a dyt to nemusi byt jenom L2...ale i RL Smile
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:24 pm

navrhuji stavku!! nebudeme chodit do skoly!!! nebudeme psat domaci ukoly!! nebudeme poslouchat ucitele!! STOOOPPP SKOLAAAMMM!! STAVKA!STAVKA!STAVKA!STAVKA!!!!


ehm nechal jsem se unest xD....mno.....dal bych sem nejake perlicky s L2 jako je to na forku GP me tohle tema celkem dost pobavilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeTue Oct 21, 2008 4:03 pm

dpc piste tu neco jako:D
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeTue Oct 21, 2008 5:50 pm

taky sleduju kdy kdo neco napise aby sem to moh rozebrat xD lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeTue Oct 21, 2008 8:08 pm

jestli chcete mohl bych tu poslat menší "znetvořené" vytvory s moji tužkou XD ......ale pokud chcete ,nechtěl bych to tu zaspamovat Smile
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeWed Oct 22, 2008 6:28 pm

tak ja to schrnu do dvou slov... Shocked Idea Idea Idea :honim,parim, that all xD
Návrat nahoru Goto down
Fildanecro

Fildanecro


Poeet p?íspivku : 31
Age : 31
Registration date : 26. 07. 08

Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Fildanecro   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitimeThu Oct 23, 2008 3:31 pm

ja slouzim raiders mam 190m pak koupim som atd...nekdy me napiste cau borci
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co kdo dělá momentálně? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co kdo dělá momentálně?   Co kdo dělá momentálně? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co kdo dělá momentálně?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: