GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Historie o nás

Goto down 
AutorZpráva
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Historie o nás Empty
PříspěvekPředmět: Historie o nás   Historie o nás I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 1:15 am

(Vše psáno prvkách RP ,tedy neberte věty příliš vážně)
Pozdrajuvi všem kdo o mě chtějí něco vědět ,čili taky o někom jiních .Má duše se poděluje o několik těl .Ze všech mích těl ,není tak mocná ,jako Darkamzíkovo a Fixequho .Moje první tělo byl proslulej trpasličí dobrodruh lovec odměn ,s jménem Darkamzík .V dnech ,kdy jsem v tomto těle býval ,myslím ve věku 25 .Slýchaval jsem o mocních klanů co na tomto světě bojůjí ,už více ,než 4 roky
.Tedy jsem se rozhodl ,že pokořím nejsilnější alianci ,aby muj duch byl uspokojen .Tedy začal jsem s vůdcostvím trpaslíku ,ale většína z nich se poflakkovala u džbánu pivka ,než by se mnou spolupracovala .Tedy po neúspěchu ,jsem rozpustil klan a na starou přísahu ,kterou jsem složil ...zapoměl jsem na ni .A uchylil jsem se do neznámeho klanu .Tam jsem přetrvával dlouhých věků ,ale pak se zistilo ,že tento klan je na pokraji vyhubení .Tedy jsem ho opustil a přemýšlel jsem nad starou přísahou .
Došlo my ,že bych se o tom měl pokusit znova a chtěl jsem zase vytvořit klan ,ale .... jakej název pro něj .Přemýšlel jsem ...má duše je prokletá a cizácka z tohodle světa .Pojmenoval jsem ho podle starýho nárečím CasredForeignes neb prokletí cizinci a obrázkem jsem naškrabal na kus pergament postavu ,která měla být nadpřirozená a symbolovat moc a zkázu .
Ano ...klan byl hotov a začal jsem nabírat ,rozhazoval jsem prachy ,abych pomáhal chudejm ,ale má dobročinost mě srazila k chudobě k samému .Klan sice kvétal ,ale v něm byli snad jen žoldnéři ,kteří když zistili ,že jejich vůdce nemá co nabídnout ,opustili a vstupovali do řád legii temna ,či imperia .Darkamzík se ,ale nedal pořád opakoval svoji chybu ,až nakonec po pár letech usoudil ,že sám vládnout dobrou rukou nikam nespěje a že jeho námaha byla zbytečná.
Zoufale přemýšlel ,jak se z toho dostat .Ale nechtěl přecházet k straně černé legii nebo k straně imperia ,čili k neutrální hospodářským klanům .Rozhodl se ,že vyzvoří alianci .Jméno aliance byla HeavensMartyrs ,jenž naznačovala nebeské mučedníky .Tedy přesněji toho traslíka samého .
Ano.... aliance zkvétala ,ale když musel na chvíli odejit Darkamzík na daleké a důležité cesty .Začala se aliance bortit ,jak z hrad z písku .Když se Darkamzík vrátil ,nemohl uvěřit vlastním očím nad spuštošenou aliancí .Měl obavy ,že celá aliance drží jen na něm a na ně ým jiníném ne .Dlouho po této situaci byl otráven a neměl chuť k životu .Jeho snaha byla opět zbytečná a jeho cíl byl nemožní k dokončení .Tedy si trpaslík usoudil ,že bude lepší si život vzít ,než nadále trpět .
V Monster De Track odevzdal svím kamošum vše vzácné věci ,které nastrádal a vešel do arény a vší silou seknul svoji sekerou do krku .Tedy takle skončila pouť zmučeného trpaslíka nad svím nesplnitelném úkolu .Nyní se zjevuje Darkamzikovo tělo v monster de Track ,jako duch ,kterej každého koho vidí v areně ,začné ho nepřetržene omračovat
Aliance byla rozpuštěna a po klanu CasredForeignes se slehla zem ,ale pořád exituje dokud Darkamzíkovo tělo nevypudí ze světa bohové Adenu .
Náhle můj duch opustil toto mrtvé tělo a přivtělilo se do potulného zloděje .Nyní jest pro něj stení úkol ,ale nepovede tentokrát klan .S věrníma přeživší jsem se setkali v jednom lese na znamení ,které jsem dlouho znali .Ale nedůvěrovali mi ,že jsem to já .Tedy jsem jim zasáhl otázkama ,s kterýma jsem spolu prožili a uvěřili ,že jsem to skutečné já .Založíme klan ,která bude simbolizovat náši bývalou alianci mí věrní .Prohlásil jsem .A vzniknul tento klan GhostsOfShadow neb naše duše jsou nesmrtelné a jsem všíschopní .
Dlouho jsem přemýšlel ,jak splnit moji starou přísahu a upokojit svůj klid až jednoho večera na mě přišla vize .Desitky katapultů střílejí na hradby ,kde obránci s panice hoří z střel a pocit jásného vítezstvi. Jistě mám plán ,jak konečně splnit můj úkol .A nikdo mě nezastaví před její zrealizováním .
Temnota příjde a my s ní .
(Říkavám ,aby jste to nebrali vážně .....,ale .....o něčem musím něco psát ,a když o sobě tak s perfektní RP textama (můžete sví historie ,taky napsat .....jaký chcete i bez toho RP prvku (ale ja to spíš doporučuji))
Návrat nahoru Goto down
 
Historie o nás
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Historie LordaSeta
» Historie DamnedLady

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: