GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Historie LordaSeta

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Historie LordaSeta Empty
PříspěvekPředmět: Historie LordaSeta   Historie LordaSeta I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 4:59 pm

Jednoho dne jsem se v malé vesničce jménem Elven Village narodil. Zíral jsem na gremliny, kteří mě obklopovaly a najednou se podívám nad hlavu a tam mám napsáno LordSet. Už od začátku mě bavilo zabíjet příšery ale věkem (lvlem) se to stupňovalo. Kdyz mi bylo 58 přidal jsem se do klanu RipNail, který patřil nad navládu allyance BlackLegion. Naučil jsem se od farmení ještě jednu nejdůležitější věc a to je PvP. Po jednu dbu jsem přebýval v klanu bojujícímu proti Imperiu ale byl z jsem na to moc mladý, abych při střetu tváří v tvář mohl přezít proto jsem se oddělil a šel svou vlastní cestou. Ale pořád jsem si říkal jednou se jim postavím a zničím je. Do 64 let jsem kráčel světem sám když nepočítám svou L2 ženu Enistel. Ale už mě to nebavilo založil jsem klan ArmyOfTheLight klan se rozrůstal jako květ, po nějaké době jsme se připojili k allyanci HeavenMartyrs kde byl hlavní hlava dění Darkamzik a tak začalo naše přátelství. Jednoho dne členové mého klanu začali odcházet z našeho světa, protože je hra omrzela. Tím pádem náš klan upadl do temnoty a už se neprobudil. Za nějaký čas se zase jiná situace stala i u Darkamzika. Ale pořád nám v hlavě zněl hlas "ovládnout server! zničit nepřátele!". A jednoho dne to začalo sešla se hlavní rada já(LordSet),Fixequ(Darkamzik),CatMoon,Garkin,DancerBlade,DeamendLady(BlackMagick) a rozhodli jsme se pro založení klanu, který budeme všichni ovládat. Ze začátku jsme se hádali kdo bude CL nakonec jsem to prohrál:D(ale beru to jako puctu že mi veříRazz), dlouho jsme přemýšleli jak se klan bude jmenovat, až jsme vymysleli název GhostsOfShadow (DuchovéStínu) a později jsme založili i allyanci FriaryOfMonks(ŘádKněží) která zatím není aktivní. To je zatím z mého života vše ale doufám že jednoho dne bud moci dopsat šťastný konec.
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
Fildanecro

Fildanecro


Poeet p?íspivku : 31
Age : 31
Registration date : 26. 07. 08

Historie LordaSeta Empty
PříspěvekPředmět: s   Historie LordaSeta I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 8:55 pm

mnel si tezky zivot ale sme jedna rodina mi ti pomuzeme
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Historie LordaSeta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie LordaSeta   Historie LordaSeta I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 9:05 pm

A můj život nebyl snad těžký? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Historie LordaSeta Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Historie LordaSeta I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 9:12 pm

lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
Fildanecro

Fildanecro


Poeet p?íspivku : 31
Age : 31
Registration date : 26. 07. 08

Historie LordaSeta Empty
PříspěvekPředmět: re-damnedlady   Historie LordaSeta I_icon_minitimeSun Aug 10, 2008 11:21 pm

No nejspis si mnel taky tezky zivot ale nejsi tak pekny jak Visoky blondaty pubavny lordset
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Historie LordaSeta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Historie LordaSeta   Historie LordaSeta I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Historie LordaSeta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Historie DamnedLady

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: