GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 CO takhle zpatky zalozeni CLanu?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

CO takhle zpatky zalozeni CLanu? Empty
PříspěvekPředmět: CO takhle zpatky zalozeni CLanu?   CO takhle zpatky zalozeni CLanu? I_icon_minitimeTue Feb 03, 2009 7:30 pm

hej lidi mi se po vas stiska.......sice sem z moji laskou v klanu a v dobrem klanu,kde jdou dobri blazni ale vyste vy proste:-) a Kamzo na Fallout ser:-D stejne to projedes..ale lineage je vecny:-D lol!
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

CO takhle zpatky zalozeni CLanu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: CO takhle zpatky zalozeni CLanu?   CO takhle zpatky zalozeni CLanu? I_icon_minitimeWed Feb 04, 2009 1:55 am

mno nikdo sem skoro nechodi jinak falout už nehraju .....hraju gta4 a ...můj noolbuk je v opravé a nemůžu nic hrat ......jinak naš klan častečne se přesunul do klanu Militaris ......kde je lordset ..garkin ...lofer ....ja ..gimliss ....no jako vcelku elita tam je ....a ej to tam vcelku dobrý Smile i pro mě .ale nemam kompa ......toto forum funguje jako slovni fotbal a jako pro moje komixy ....s catmoonem toť vše
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

CO takhle zpatky zalozeni CLanu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: CO takhle zpatky zalozeni CLanu?   CO takhle zpatky zalozeni CLanu? I_icon_minitimeWed Feb 04, 2009 3:03 pm

Pusinka ma pekny napad...ale nemyslim si ze bych presel...teda urcite ne s hl postavou...ale treba kdyby se jednoho dne server neocekavane rozjel....mohl bych se k vam podivat se svym SK...uz prekrocil lvl 60 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

CO takhle zpatky zalozeni CLanu? Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   CO takhle zpatky zalozeni CLanu? I_icon_minitimeMon Feb 16, 2009 4:00 pm

o zpátky založení klanu já tedy nesouhlasím :X nemá tocenu jak jsme se už několikrát pokoušeli .....a teď jsem konečně našel klan co za něco stojí a nechce se mi zněj lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

CO takhle zpatky zalozeni CLanu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: CO takhle zpatky zalozeni CLanu?   CO takhle zpatky zalozeni CLanu? I_icon_minitimeMon Feb 16, 2009 5:54 pm

je t jedno....GP muzem akorad hodit do srotu....kledba DKtechu o5 zasahla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

CO takhle zpatky zalozeni CLanu? Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   CO takhle zpatky zalozeni CLanu? I_icon_minitimeMon Feb 16, 2009 6:07 pm

až tam hoděj new switch bude to v poho
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

CO takhle zpatky zalozeni CLanu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: CO takhle zpatky zalozeni CLanu?   CO takhle zpatky zalozeni CLanu? I_icon_minitimeMon Feb 16, 2009 9:41 pm

j...t slysim porad....ted jen cekam kdy t zase spadne
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





CO takhle zpatky zalozeni CLanu? Empty
PříspěvekPředmět: Re: CO takhle zpatky zalozeni CLanu?   CO takhle zpatky zalozeni CLanu? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
CO takhle zpatky zalozeni CLanu?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: