GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum Empty
PříspěvekPředmět: Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum   Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum I_icon_minitimeMon Dec 08, 2008 6:47 pm

Tak jako vždy si prohližim na GP forum všelijake slataniny a hle ......temá na uklizeči dropů ......mno ,az si to pŘečtěte ,tak pro vás ,jsem připravil statastku co "tři" strany chtějí a co nechtějí proto ,aby se ten to probem vyřešil snadno a rychle.

Tak tedy roztřidil jsem to na tři strany ,jak jsem řikal na přisně dodržovani GM pravidla ,na zastance pro nelagujici servr a na liné nukery ,které se jim nechce zbyrat drop .Kdo skutečně dělá chybu ? Vcelku ,když to vezmem tak všichni.

Zloději/ukližeči
+ zajištují minimum dropu na celem servru
+ nemusí nic zabijet ,všechno se to vali kolem ,po těch liních nukerů a tím padem maji přinos adenů
- okradají lidi ,kteří si pracně tyto dropy vydropovali z mobaku
- jsou často pekilnutí a ztracejí expy (takže ,když neexpi ,ale berou jen drop ,tak zdeleliluji)

Líní hrači/nukeři
+ mají z expu nejen prožitek ,co za den udělali ,ale pěkně pak vypada chat toho co nasbírají z koberců dropu
+ maji mistečko ,maji vše ,tak proč to komlikovat ,když ke konci to můžou zebrat vše (ušetři tím hodně času)
- zatěžuji servr a tím taky vznikaji lagy
- diky lenosti ,jim převlastni jejich majetek někdo cizej a pak jsou obětí nuceného PK ,před dotěrném zloději

Vcelku ,ale vím o jednom kompromisu těchto dvou stranach (jak to ,že prvni je lina a druhá je zlodějická) a to ,že jsem jednou na jinem sevru viděl ,že drop automaticky se uschva z mobaka hned k majiteli ,kdo ho zabil .Inu vyřešili by problemy ,jak s kradeží ,tak i s lagama servru ,JENŽE .......a taky důvod proč jsem uvedl třetí stranu GM je ,že by to vlastně porušilo nejzakladnější pravidlo a to "zakrok servru" ,když si uvědomime ,že tento zakrok servru by vyřešil lagy a pady servru ,tak je to i jejich chybka(mala ,ale je).
Jak víme ,tak servr je imuní vuči jakýkolich velkých změn a tak jak vidite ,tak jak jednoduché řešení by bylo k oběma sporujicím stranach ,kdyby nedrželo jedno mocne pravidlo "zakrok servru"

Řešení ? .....Žadne ......budou se muset na to hračí zvyknou ,protože to patří (jak nějakej gm řek) do hry .......,takže proč vlastně hadaji se hrači ,když tento spor mezi uklizeči/zloději a linimy nukery taky patři ke hře ....

Jo a narávěr ,ať si taky GM tým nestěžuje ,že hrači jim naražeji na lagy a pady ,když by logicky mohli jednoduše eliminovat tento problem ,ale ne ....proč to dělat jednoduše ,když to jde složitě ...

PS: Uf .....,tak jsem měl sto chuti napsat toto na GP ,že jsem to napsal zde XD ........jelikož tam by mě z toho určitě zabanovali za flam ........ er chapete co ,asi mě tam zhruba naráží na tuto diskuzi ne ?


Here is odkaz klik for guck mal
http://la2.gamepark.cz/forum/viewtopic.php?p=157879#157879
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum   Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum I_icon_minitimeThu Dec 11, 2008 12:26 am

tak ja osobne za nuka nejaky 2-3 buffy jen killim...pak pozbiram...a znova...takhle t de porad dokola...a je t mnohem efektivnejsi...protoze kdyz pres CDL dam mooba na IK a pak bych mel bezet pro drop a tak litat sem a tam...je t des...

musim podotknout ze ty lagy nejsou zpusobeny timto stylem expu...ale jemu podobnemu...kdy nuci sice nukuji...ale uz se neobtezuji pozbirat svuj drop...proc by t delali dyt na zemi lezi jen nejake to mega v adenach +matros...a to si zbohatlici s miliardami muzou dovolit...
...se nemuzem pak divit kdyz takovych oblasti s nesezbiranym dropem objevi treba 10...

a proc se neudela automaticky sber dropu je jasne...je t na "hovno" toto se pouziva u HR kde jde jen o vyzkouseni postavy zadna poradna farma...zajimalo by me jak by jsi resil automaticky sber dropu treba u WB...kdy padne naraz tolik itemu ze t parta ktera ma min z pulky plny inv potrebnymi vecmi proste nemuze do sebe nasoukat...

dalsi vychytavka na jinych servrech je ze nesebrane itemi treba po 10min samizmizi...ale i na tohle mam nazor ze je t na prd...pouzitelny jen na HR...kdyby mela hra sama od sebe podporovat autodrop tak by tu byl...nepodporuje(je to jen upravou systemu hry...preprogramovanim...zadnou zaskrtnutelnou volbou nekde v options) a tak bych t nechal...tot muj zmateny nazor Smile
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum   Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum I_icon_minitimeThu Dec 11, 2008 5:06 pm

zmateny ? ....můj byl chaoticky xD kdyź ho teďka čtu Smile.......(njn holt pořad něco chapu špatně ,jelikož pořad si někdo stěžuje na GP .....mno ... jak někdo řekl ,každá hra ma jine pravidla ,ktere se musi dodržovat (jinak jako člověče nezlob se XD))
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum   Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bořivá reakce na zloďeji/uklizečky dropů na GPforum
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: