GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Slovni Fotbal :P

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 6:18 pm

ale registr je v cestine seznam...ne registrace....de o to ze pokud t napises spravne...tak tam bude uplne jiny pismenko Smile cekam na opravu Smile
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 10:49 pm

vaše kritika je schvalena , i když ji nekontroluji ,jestli je správná XD ,tedy i kdybych měl říct ,nějakou opravu ,tak by to nemělo význam ,když jsme pokročili dale (uuuuu skoro jako úřední prohlašenbí Very Happy) ,tedy za to ,že jsem udělal chybu si můžeš vybrat z končíčíš sloc REGITRACE , DUSK ......buď E nebo K .Jelikož už jsem vykopaval XD a řada je na tví straně Very Happy proces ukončen ......"kde pak mam to kladivko ....a tady ........" *buch* buch* Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 20, 2009 1:55 am

zpetne koukam ze do posledni odpovedi jsem se trochu zamotal...ale t nevadi Smile

KAT the Cat
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 20, 2009 7:08 pm

TAKIN Island .....jo tam jsem hra na RP hrače ,fakt mě to tam bavilo .....dokonce jsem byl hrdina ...užasni svĚt RP Very Happy .....škoda ,že to bylo jen jednou
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 12:28 am

nemyslis nahodou TALKING Island? Very Happy ....v tom pripade t konci na "G"

GEMSTONE A
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Jan 26, 2009 9:16 pm

Mě doslova mučíš ,když mi opravuješ mé chyby Very Happy ..........E .......E ....E...........Elven ..........jo Very Happy.......Elven se nazyvaji elfaci .....i když jsem už řekl tu slovo elf .....,ale ne jmeno vesnice ELVEN village ......hm vsadim se že zase tam mam chybu O.o
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Feb 04, 2009 3:00 pm

bohozel te zklamu...ted si se zjevne snazil...bez chyby Very Happy

NECKLACE = nahrdelnik....vyber si jaky...treba BO nebo majestic Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Feb 05, 2009 8:54 pm

ELDER .....povolani elfaka bufťáka ....aspoň doufam XD
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 06, 2009 3:21 am

RECOMMEND
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Feb 06, 2009 4:09 am

Devil (nějaky mobak .....co ja vim Very Happy ....určitě ma u toho nicku Devil Smile ..)
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Feb 08, 2009 10:45 pm

mno mas stesti...DEVIL BAT 68lvl existuje...kdyz nevis tak si skoc na stranku http://l2wh.com/....tam 100% najdes vse co existuje...staci zadat 3 pismenka a je t Smile

LICANTROPE moob lvl 20 v neutral zone Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Slovni Fotbal :P - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovni Fotbal :P   Slovni Fotbal :P - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Slovni Fotbal :P
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: