GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 diskuze o vsem

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 10:00 pm

sem piste vseobecnou diskuzi Very Happy at je v tom troch prehled :F
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: Re: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitimeThu Nov 13, 2008 11:26 pm

mno tak co ma tinka udelat uz jsem s ni resil...musi najit mail na kterym ma vytvoreny to acc...do te doby se s ni bavit nebudou...a tinku nesere jen ztrata pp...ale taky ty veci co mela na nem...homo+4 s acu...zubei robu set...karmian...a kdo vi co jeste...takze asi tak...tech "c u r a k u" na GP bude hodne i ja sem dnes potkal jednoho zmrda co mi corl BO krk+3 co sem dropl pri RB a nechtel mi ho vratit...nakonec sem za nej dal 7m aby mi ho vratil...takze pokud nekde potkate hrace austin tak na nej bacha nebo PK him...nebo nejakym jinym zpusobem mu zneprijemnujte zivot.......nejlip kdybych ho nekde potkal AFK...tak ho vydropuju moobama ze se bude divit...(jo a pry t neudelal po 1. ....takze v klidu do nej)...od ted jedu na RB pokazdy Charm of Luck...aby si zase nejaky curacek neprividelal!! Sad
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   diskuze o vsem I_icon_minitimeFri Nov 14, 2008 12:22 am

tenhle zpusob kradeze posbirani dropu kdyz RB zabije pt je vcelku beznej mno proto se vzdy modlim aby sme to zabili nebo kdyz se RB trhne tak odlog/bsoe jako pri enemy me se to nastesti jeste nestalo zatim sem vzdy stihl odlog nebo to Bsoe mno ale jednou sem dropl ava boty a robu a to byl pro me v celku sok protoze sem nemel penize a malem sem sekl s L2 lol! ale moje tupa inteligence mi to nastesti nedovolila Very Happy ......mno jestli tinka nevi na jakym mailu to ma tak je to dost spatny mno ....ale tak prece si musi pamatovat na jakej email to regovala ne ? Smile
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: Re: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitimeSat Nov 15, 2008 3:41 am

mno co ja uz vsechno nedropl....BO ucho/krk...BW helmu...branchku s acu(cena 325m)(a to sem ji nemel jeste ani 24h Very Happy ) a pak nejaky drobnosti...ale nastesti vse sem dostal ZADARMO z5...az teda na ten BO krk...mno se celkem divym ale ty kradeze tak casty nejsou...vetsinou to lidi vrati...to az ted se mi stalo ze sem potkal curaka co t nevratil...nerikam ze sem o nich neslysel/nevedel...ale doted nepotkal...lorde pokud ti nejde o % tak si staci koupit u priesta chant of luck je to buff na 1h...takze kdyz te RB killne tak nedropnes...jak rikam pokud ti teda nejde i o %...pak pomuze jen odlog nebo drahy bsoe...ikdyz CHbsoe mame jen za 110k Smile
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   diskuze o vsem I_icon_minitimeSat Nov 15, 2008 11:12 am

ja mam asi 60 Bsoe z eventu xD
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: Re: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:01 pm

hezky...mno ja bych je radsi prodal tak po 300k a radsi si koupil ty charmy...ale delej jak myslis:) jeste porad nema A armor Wink
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   diskuze o vsem I_icon_minitimeSun Nov 16, 2008 12:34 pm

njn napred chci koupit acu do somaka az pak koupim tallum doplnky ale chyby finance Very Happy

chci prodat ty buffy z eventu mam jich hrozne moc ale zatim to nikdo nechce
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: Re: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitimeMon Nov 17, 2008 2:42 am

mno mam tak 160m +-....ta potrebuju tallum boty/ruce/helmu a trycko...takze nejakejch 400m...parada

potrebuju vyexpit negra tak na 65+ a chodit na RB 70+
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   diskuze o vsem I_icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:45 pm

mno ja mam neco kolem 170m a potrebuju tallum helmu/ruky/boty/acu do som lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: Re: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitimeMon Nov 17, 2008 2:30 pm

jsme na tom podobne...mno hold bude jeste sranda...kez bych tu helmu zase dropl z RB Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   diskuze o vsem I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:12 am

mno ja z RB jeste nikdy nic nedropl max keje nebo enchant na armor Very Happy co se deje kamzik posel ze nepise?Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: Re: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 10:53 am

kamzu sezralo to RB pri psani komixu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: Re: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 4:54 pm

mno já mám u sebe bsoe ....všude se dostanu ven XD ....a vůbec komix ......nějak mě chytla pařmenska horečka falloutu XD takže ..er
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: Re: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 6:52 pm

xD posli nejaky screeny z te hry :F
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: Re: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitimeWed Nov 19, 2008 7:30 pm

hm nj to bych mohl udělat rezenzi XD mmt
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





diskuze o vsem Empty
PříspěvekPředmět: Re: diskuze o vsem   diskuze o vsem I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
diskuze o vsem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: