GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jako vubec.............

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 33
Registration date : 29. 07. 08

Jako vubec............. Empty
PříspěvekPředmět: Jako vubec.............   Jako vubec............. I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 11:32 pm

Jako teda pekne ste me nesrali tag jako co bude teda?Kazdy pari nekde jinde a to se mi nelibi.........tag jako pokud se nejak nedomluvime tag asik pujdu na CT1
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Jako vubec............. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jako vubec.............   Jako vubec............. I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 11:38 am

jak kazdej pari jinde???

lord a dama by meli byt na te C6 5x
garkin zustal na GP(nechce jit na jinej nez CZ server)
kamza stahuje C6 a pak snad de na tu C6 5x
a ja taky cekam na C6 a jdu na C6 5x

kde je problem Kristy?
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Jako vubec............. Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Jako vubec............. I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 1:34 pm

mno problem tu je dnes sem si to preinstalovat taky na GP na tom serveru nejsou funkcni pevnosti ale to by ani tak nevadilo ale proste na GP jsem nebyl 14 a clkem se mi styskalo garkin zustava taky na GP akorat kamzovi se tam nechce Sad lofer zustava taky na GP myslim ze dama pak taky uvazuje o navratu ale nwm to jiste
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Jako vubec............. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jako vubec.............   Jako vubec............. I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 2:02 pm

mno ja jeste uvidim...az vyzkousim...do te doby se mozna sem tam ukazu na GP ale nevim nevim...moc mi nejede net...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jako vubec............. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jako vubec.............   Jako vubec............. I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jako vubec.............
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: Koš zapomenutých zaznamů-
Přejdi na: