GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Neco k zamysleni

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Neco k zamysleni Empty
PříspěvekPředmět: Neco k zamysleni   Neco k zamysleni I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:35 am

Mam par otazek na ktere teda neznam odpoved a mely bysme se nad tim pozastavit.....vsadim se zhe damed nebo kmza to budou 100% vedet:)
Prvni otazky by byla dole v Garden of Eva je jedna vodni zed ktera se neotvira a dale v ni pokracuje chodba. Jak ji otevrit a kam ta chodba vede? Druha proc jsou tajne zdi take v GoE a jak je otevrit?
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Neco k zamysleni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco k zamysleni   Neco k zamysleni I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 3:00 am

Jo tak nad tím ,jsem taky lámal hlavu . Ty dveře se prej otevíraji jednou za hodinu .... ,ale nidky jsem tam nebyl ...prej ,že tam je WB ,či RB ........a vťech zdech .......prej se dá tostřílet s mnoha nukama.......tam dál vejde chodba k Rb ......čí co .....aspoň si to tak pamatuji .........a vůbec ......nejlepší by bylo mapu pro GoE .....,ať víš co tam je. Myslim ,že jsem vše odpověděl Wink
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Neco k zamysleni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco k zamysleni   Neco k zamysleni I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 3:10 am

mno tag asik zitra budu hodinku cekat a uvidime jestli se to otevre nebo ne:) protoze zvedavost mi neda spat:) a mapu sem hledala taky me to napadlo ale zatim bez uspechu:( No
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Neco k zamysleni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco k zamysleni   Neco k zamysleni I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 1:18 pm

jj otevira se to po case a je tam hodne RB.....chodivame tam s partou protoze to tam lidi nevymlacuji stejne jako na Devil islandu kde potrebujes dykare aby otevrel dvere....
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Neco k zamysleni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco k zamysleni   Neco k zamysleni I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 1:56 pm

mno ale po jakem case? sedela sem tam hodinu a nic:( a zjisttila sem zhe tam jsou RB od 51+ do 65+ nejak tak to bylo na netu......hledala sem na googlu a vyjel mi seznam asik 10ti rbcek mozna 15ti
Návrat nahoru Goto down
Fildanecro

Fildanecro


Poeet p?íspivku : 31
Age : 31
Registration date : 26. 07. 08

Neco k zamysleni Empty
PříspěvekPředmět: fildanecro   Neco k zamysleni I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 7:29 pm

No kdyz sem tam chodil na Rb tak sme cekaly +- 5 minut ale to nikdy newis kdy byly predtim dvere otevreny.....a za temi dvermy sou tak 6 dalsich a vzaaadu sou skupinky a Rbcka 45/50 misim.....ale stal ose taky to ze sem z pulkou prty prosel Very Happy a pak sem cekaly jak truby venku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neco k zamysleni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neco k zamysleni   Neco k zamysleni I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Neco k zamysleni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: