GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Raid Boss - Návrh

Goto down 
+2
DancerBlade
Evoker
6 posters
AutorZpráva
Evoker

Evoker


Poeet p?íspivku : 1
Age : 33
Registration date : 30. 07. 08

Raid Boss - Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Raid Boss - Návrh   Raid Boss - Návrh I_icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:19 am

Ahoj,
Klan se začíná rozrůstat a s tím přichází i organizace RB. Jediná věc, která mi dost vadí je styl domluvy, která probíha ve hře za plného provozu "na koleni". Tento způsob organizace se mi zdá dost neefektivní a chtělo by to v nějáké přijatelné formě oznámit na fóru (Od toho tu je ne?). RB sice nepatří mezi záležitost, kde je potřeba dlouho laborovat jak a co udělat, ale upozornění na fórku by "šiklo". Zpráva by měla obsahovat informace o RB s "linkem" na drop (Zárověň nebudem chodit na RB, z kterého téměř nikomu nic nedropne a tak by se mělo v nějakém "topiku" vybrat.) atd.. A v neposlední řadě seznam hráčů včetně data konaní, zbytek nechám na osobě, která to má na starost. (Tímto do toho nechcu Tyran zasahovat, ale aspoň by si z toho měla něco vzít. scratch )
Další věc, na kterou bych chtěl upozornit je případný drop z RB. Nerad bych, aby vznikaly hádky o drop a tak bych navrhl pár zásad: Arrow
1. Každý člen vykonává jinou úlohu (Jiné povolání) a tak potřebuje jiný druh eqipu, proto by se člen, který potřebuje light neměl ucházet o dropnutý heavy atp., který mu je naprosto na nic a spíš mu jen poslouží za účelem získání aden. Drop by proto měl dostat člověk, kterému daná věc chybí např. do setu, nebo si ji hodlá pořídit (Když má 50lvl drop by dostal od CL až po dosáhnuti 52lvlu atd.).
2. Na RB můžeme jít třeba i 10x, dokud všichni nedostanou to co potřebují. A tak se zbytečně nebudem vstekat, že pro mě nic nepadlo.
Myslím, že dodržení těchto dvou bodů bude docela problém. (Aspoň co znám povahu hráču na serveru.) Každý si můsíme uvědomit, že hráče v klanu nic nedrží a tak může sebrat drop a zdrhnout což je v RB domlouvaných ve městech jasná praxe. Proto, když už jsme klan, měla by převahovat nějaká domluva, tolerance a nezávidět jeden druhému, přece když jdu na RB a dropne item, který by se mi hodil, ale dostane ho někdo jíný nebudu se jak bylo řečeno vstekat, přece jsem se obešel bez něj i předtím a tak dostanu třeba příště. Tyto dva body aspoň co vím běžně platí na "ofiku" a to jak pro WOW tak i L2. Tak bych chtěl něco podobného navrhnout i zde, ale nikdy nevíme jak se kdo zachová a tak to beru s rezervami. To je ode mě asi zatím vše.


Nakonec se omlouvám všem, kterým dělá čtení dlouhých texů potiže Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
http://www.reborncups.xf.cz
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Raid Boss - Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Boss - Návrh   Raid Boss - Návrh I_icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:52 am

Taghze byla by tu první oficialní RB akce pro nas klan a celou ALY.......zatim nebude organizace upe paradni nez se do toho trosku dostanu tongue Vybrala sem 3 RB na kterych,jak jsem usoudila musi podilet 2pt kvuli velikosti HP. Tyto RB jsou pro lvly 49-55.Nevím kde se tyto RB presne nachazeji,ale spolu to snad nejak zvladneme najít.Prosím o to,aby my hnedka kazdy nenadaval proc delam RB pro tag male lvly ,ale take neznam vsechny RBčka v clem svete.A musim brat taky ohledy na lvl v klanu a podle toho vybírat RB.

První 3 RB: 1) Lokace - Catacomb of Brandet Lilith's witch Marilion(Demon) lvl 50 94k HP 6,7M expu priblizny drop EAC,ZUB boty,ruce,AVA ruce,boty
2) Lokace - Dragon Valley(nad pisemen D) Cursed Clara(Destie) lvl 50 47k HP 3,6M expu priblizny drop EWC,Arthro Nail(B fisty),C sperky
3) Lokace - Bandett Stronghold (Humanoid) lvl 52 94k HP 7,3M expu priblizný drop Great Sword,Sword of Valhalla,Keshanberk,Ava robe,Tunic of Zubei,Stockings of Zubei,EAC

Nevím 100% jestli ty RB budou zit ci ne ale pokusit se o to muzeme.Ve svete L2 je hodne hracu,hodne klanu snad se nam povede neco ukoristit a jak uz psal Evoker ne zhe nekdo bude brecet jako "zelva" zhe nic nedostal.Rb tam bude na 2hy den znovu klidne tam muzeme chodit do te doby az opravdu dostane kazdy co chce. Tot by bylo asik se tongue
Odhadovany CAS je kolem 14:00 a sraz by byl v Giranskem Kostele pro lepsi organizaci:) santa

S pozdravem Dancerblade(Tyran)
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Raid Boss - Návrh Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   Raid Boss - Návrh I_icon_minitimeSun Aug 17, 2008 10:39 am

Naprosto souhlasím s obouma Razz
No když jsem byl v BL tak frob vždy bral tank byla asi nastavena finderrs party, aby se tak předcházelo krádežím.
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

Raid Boss - Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Boss - Návrh   Raid Boss - Návrh I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:36 pm

mno mel bych tu maly dotaz...Smile

jelikoz podle meho nazoru v klanu neni dostatek lidi s clasem a lvlem postavy na utvoreni vami pozadovanych RB akci...navrhoval bych...ze pokud ma nekdo postavy (nuky...tanky...buffery) kolem "pozadovaneho" lvlu "50"...mohl by tyto postavy vzit misto nynejsi hl. postavy v clanu...tzn...muzu ja bych pri tomto lvlu mohl napriklad prijit s postavou SH 52...nebo SpS 52...SK 47...popripade PP 54...

...tohle je jen navrh...protoze skladat partu na RB z (priklad) trpasliku...gladiatoru...tydantu...a jim podobnym charakterum...je podle mne opravdu hloupost...jelikoz by vyzadovala opravdu velkou skupinu lidi...a to nemluvim o 2 partach ale 3 a vice...coz prijde na 27 a vice lidi => nesmysl Smile
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Raid Boss - Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Boss - Návrh   Raid Boss - Návrh I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:53 pm

mam super reseni domluvi Idea a tim je TEAMSPEEK je to super styl domluvy...kazdy kdo zapne L2 povine zapne TEAMSPEEK a pak tam prijdou dalsi hraci a tak muze byt domluva krasne uskutecnena a hlavne se uzasne pozname...Mam plno kamosu co takhle hrajou L2 a nebo WoW takze si myslim ze nas clan by mohl jit prikladem co rikate?
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Raid Boss - Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Boss - Návrh   Raid Boss - Návrh I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:56 pm

.....to bude skutečně zajimavé ......,ale ........no.......to je jedno What a Face
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Raid Boss - Návrh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raid Boss - Návrh   Raid Boss - Návrh I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Raid Boss - Návrh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» navrh...................

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: