GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Úkoly pro CL radu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Úkoly pro CL radu Empty
PříspěvekPředmět: Úkoly pro CL radu   Úkoly pro CL radu I_icon_minitimeSat Aug 16, 2008 7:44 pm

Je to tady musíme rozdělit úkoly, aby vše fungovalo tak ja má.

Arrow *Tyran(DancerBlade) -Bude mít na starosti organizaci RB.

Arrow *Fixequ-Bude mít na starosti Diplomacii (nábor do klanu/shánění klanů do ally/a různe spory s jinými klany nebo ally)

Arrow *Fildanecro-Se svým trpem má výhodu. Bude obchodník kupovat za klanové peníze levně prodávat dráž i s materiálem atd. (Kamzův koment: hodně kecá takže by to pro něj mělo být) a já souhlasím Smile

Arrow *CatMoon-Bude mít na starost organiování PvP turnajů.

Arrow *Garkin- Garkin je pokladník k čemu? To se dozvíte jen co se podrbodný plán tohoto systému objeví na forku.
Arrow *LordSet(Já)-Budu organizovat dobývání pevností. A budu na vás dohlížet O.O. Případně kdo nebude můct zaskočím za něj. Surprised


Naposledy upravil LordSet dne Sun Aug 17, 2008 9:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Úkoly pro CL radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úkoly pro CL radu   Úkoly pro CL radu I_icon_minitimeSat Aug 16, 2008 8:37 pm

juuu tten nas maly ukecanec bude shoper:D tag to nas klan bude mit zachvilku miliony:D.....myslim zhe filda proda i mrtvoje rakev:D
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Úkoly pro CL radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úkoly pro CL radu   Úkoly pro CL radu I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 12:06 am

jeste ze to nedaly mne xD...tak mne kolikrat napadlo ze kdyz budu ten spravce pokladnice ze mne vlastne bude moct korumpovat xD mnooo uvidem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Fildanecro

Fildanecro


Poeet p?íspivku : 31
Age : 31
Registration date : 26. 07. 08

Úkoly pro CL radu Empty
PříspěvekPředmět: .......................   Úkoly pro CL radu I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 9:36 pm

Kristy nahodou ja kazdyho ukecam at nam to proda 50k pod cenu :-D
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Úkoly pro CL radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úkoly pro CL radu   Úkoly pro CL radu I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:56 pm

az na to ze te par lidi nesnasi xD a kdyz sem jim daval tvuj nick tak odmitaly se stebou bavit xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úkoly pro CL radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úkoly pro CL radu   Úkoly pro CL radu I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úkoly pro CL radu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: