GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeFri Aug 08, 2008 12:14 am

Vcelku jsem našel zajimavou diskuzi o tom .Jak prej někdo zabil postavu Rah a byl za to potrestán nejvyším trestem .Tedy aby se nám něco podobného nestalo ,že ? Tedy tady jsou weby ,kde uvidíte všechny informace a taky topiky ,které tůhle reakci adminů (nebo GM to je jedno) z příčnilo .

Zde je vypsaní trest z Sekce :zločin a trest

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx

6. srpna 2008 23:00

Hráč Templarypriest - porušení pravidla §10 z Oddílu VI

Vyšetřovatelé: Dah4k

Obžaloba: hráč zabil herní postavu člena vedení serveru/admin teamu/GM teamu , herní postavu zabil bezdůvodně nebo spíše naopak důvodem bylo právě to že hraje člen vedení

Důkazy: log + chatlog kód: ‹ Select › ‹ Expand ›

08/06/2008 20:48:26.359, 0,280,0,185430,19866,-3272,no fuj petovat si rah,TemplaryPriest,
08/06/2008 20:50:03.843, 2,117,280,185093,20158,-3176,Ahojky ja jsem ja a ne pet :-P,Rah,TemplaryPriest
08/06/2008 20:50:13.921, 2,280,117,185272,19788,-3224,hh ok,TemplaryPriest,Rah
08/06/2008 20:50:35.921, 9,280,0,187101,18273,-3560,lal,TemplaryPriest,
08/06/2008 20:50:39.812, 2,117,280,185093,20158,-3176,Hlavne ze sis udelal dobre ;-),Rah,TemplaryPriest
08/06/2008 20:50:45.812, 2,280,117,187008,16458,-3432, Wink,TemplaryPriest,Rah
08/06/2008 20:51:24.796, 9,280,0,146960,-56768,-2760,prystecek udella jackpot,TemplaryPriest,
08/06/2008 20:51:32.062, 9,280,0,146960,-56768,-2760,kdo cche rah na pk je fg :F,TemplaryPriest,
08/06/2008 20:52:16.515, 9,280,0,146960,-56768,-2760,pisu do all chatu no fuj petovat si rah .. odpoved na pm ja jsem ja ne pet... tak rikam hh ok a uz sem byl cerveny,TemplaryPriest,
08/06/2008 20:52:34.671, 9,280,0,146960,-56768,-2760,dnes budu dobre spat,TemplaryPriest,

08/06/2008 20:56:47.890, 2,211,280,192389,19715,-3656,cus za kolik to rah mela? Very Happy,Fingi,TemplaryPriest
08/06/2008 21:01:53.515, 2,280,211,146960,-56768,-2760, 4vid ... jen sem s e ujistil ze jde o ni a uz sem byl nacerveno,TemplaryPriest,Fingi
08/06/2008 21:02:11.515, 2,211,280,191365,21825,-3672,jednoranka?,Fingi,TemplaryPriest
08/06/2008 21:02:45.515, 2,280,211,146960,-56768,-2760, 2.. kritik byla az druha.. :X,TemplaryPriest,Fingi
08/06/2008 21:03:28.781, 2,211,280,191513,21849,-3672,pry se v ally rozkriklo ze to je ona a kde je tak prijde i o B expertizu Very Happy,Fingi,TemplaryPriest
08/06/2008 21:03:55.484, 2,280,211,146960,-56768,-2760, hhhhh jen at...,TemplaryPriest,Fingi
08/06/2008 21:04:05.265, 2,211,280,192232,19737,-3656,jako uvazuju ze si taky prijdu strelit Very Happy,Fingi,TemplaryPriest
08/06/2008 21:06:52.656, 2,280,211,146960,-56768,-2760, doporucuju ulevi se Very Happy,TemplaryPriest,Fingi




Trest:
BAN všech účtů a IP BAN
(postavy: Monk, Revengers, Danzer, Prejst, Sajator, TemplaryPriest, EeEeEeE, EeEeEeEeEeE )


Osobní vzkaz Templarypriestovi a i všem ostatním:
Tak vazne doufam ze ti to mily Prieste opravdu stalo za to a ze jsi si tak moc ulevil a ze se ti dnes bude tak dobre spat ... protoze ME se ted opravdu ulevilo a dnes se me bude opravdu moooc krasne spat!

To vam prijde malo ze se tu o vas starame, cumime do monitoru do noci, ze se tu o vas GM staraji ZADARMO, misto prokazani trosky vdeku nam akorat pridelavate praci, porad samy bugy, podvody, vykradacky a herni prasarny. Kdyz si pak GM chce v klidu zahrat tak prijde nejakej takovej blbecek co si chce pohonit svoje virtualni ego a dokazat si ze muze zabit admina. Tohle neni prvni pripad, s podobnou sikanou se tady setkavame porad, co vim tak asi kazde GM si tim proslo, ale tentokrat uz jste zasli moc daleko! Ted vam ukazu jake to je kdyz si admin bude chtit pohonit svoje virtualni ego a ukazu vam ze mam tu moc vam tu hru zneprijemnit ... a verte ze to bude daleko vic nez vy nam!

Ted si muzete klidne zalozit /cry more topik o tom ze je to nespravedlive a ze je to support a ze tenhle server jde do s****** a ze se vedeni (nebo jen ja) zblaznilo. Jestli se vam ulevi tak klidne dam do pravidel ze herni postavy GM budou mit naprostou imunitu nebo neco takoveho at si na ten support muzete stezovat opravnene.

Tak jak se chovate vy k nam se budeme chovat i my k vam. Jestli tu nechce hrat nemusite a jestli chcete abych vam tu udelal ze hry peklo tak staci jen rict!

/edit 2
abych dal klid dusim zdejsich zastancu pravidel (lol) tak se mohu jednoduse odvolat na pravidlo §2 z Oddílu II. tim padem splnim vsechny nase zakonne podminky ale na vysledku to stejne nic nezmeni ... ani pro nas ani pro Priesta ani pro dalsi kteri by ho chteli nasledovat (do pekel)

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXxx

A zde web ,kde se táhle informace dostala
(klikem ,či kopírováni do adresáře tento web ,docílite k otevření stránky ,na kterou je vztažena tato diskuje)
http://la2.gamepark.cz/forum/viewtopic.php?p=139144#139144

Nyní topiky ,kterou díky touhle reakci způsobil toto rozhodnutí
Vypíš jen základní nazor dotičného ,kdo začal s těmito topiky

1)
cry more topic
neslibuju si od tohodle topicu odbanovani priesta, ale rekl bych, ze nepekl rah z duvodu nalezitosti k admin teamu ale vzhledem k osobnim antipatiim vuci rah. uz sem si zvykl ze dahak neni moc zbehlej v logice, ale v ramci serveru je to jeho vysostne pravo ignorovat cokoli kohokoli a bohuzel i banovat na zaklade smyslenych hypotez nezakladajicich se na podlozenych faktech.

RIP Teamplarypriest

2)Rodier era cmon
Mily servere a milí admini, Dahaku, asi si chtel ukazat jak velkou mas moc a jak dokazes byt zly.Podle tveho vzkazu pro Priesta se povrchne povysujes a snazis se zastrasit vsechny ostatni. Cry more topiky jsou a budou. Zvlast kdyz admin udela chybu a krivdi tak hraci......Hrjai na srveru od posledniho wipu a mel sem dojem ze si admin na spravnym miste se spravnou politikou serveru, asi potrebujes nejakeho politickeho vezne, aby si diktatorsky ovladl server nebo jinak vazne nvm. vazne abych se bal Pknout nejaky char, co kdyz to nedejboze bude nejakej tvuj znamej vid... Jako Rah beru v pohode a nikdy bych ji treba nepknul, ale to je jiste vec nazoru ze, a pokud to pravidla hry dovoluji, a oni to dovoluji nebylo zadne pravidlo poruseno a ty jako byvaly Avatar a jako kamarad Rah si chtel ukazat jak ses velky a jakou mas moc a kdyz uz nevis kudy, tak zacnes vytahovat jak si nikdo nevazi prace adminu a kolik to je prace a vse kolem. To ti nikdo nebere, jiste to neni sranda a jiste si te za to vetsina lidi vazi, ale kdyz udelas takovou minelu kazdy soudny hrac musi videt tu sprostou krivdu. A tim ze vytahujes ze NP zmenis pravidla tak aby herni postavy nemohli byt zabijeny a podobny kraviny dokazujes tu zminovanou ubohost.Premyslej o tom kdyz ti uz pisou hraci, kteri do niceho moc nekecaj a berou to s velkym nadhledem. Ne jako ty s Tvoji zaujatosit ze ti nekdo zabil RAH.

Ke Cappadonnovi bohuzel nic moc nepasat nemuzu, protoze asi pravdepodopne byl v te podmince nebo mel mensi prohresky.Kazdopadne pokud bude zabanovat, pomuzu mu vyfarmit new char.

3)opravnene BAN ?
Poll :: Maju Priest a Cappadonna opravnene BAN
nazor GP kids?

4)Prosime vyjadreni dah4ku.
Bany se rozdali, lide zde hrajouci se vyjadrili resp. dali hlasite najevo svuj nesouhlas ohledem zabanovani Priesta a CappaDonny, dali najevo svuj nesouhlas ze soucasnim smerovanim serveru... Jedine co tady chybi je dahakove vyjadreni po tomhle vsem. Doufam, ze si to znovu promyslel a prides s nejakym novym navrhem. Tohle neni dalsi "cry more" topik jenom zadost o odpoved. Dik.


XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx
A
Proč jsem to sem poslal ?Řekl jsem si ,že by ,asi za to stálo o tom nějak pohovořit ,ale ne před očima lidí a z hlediska gm a adminů .Aspoň ,můžem o něčem na tomto fórku skutečně debatovat .(Pokud samozdřejmě jsem se zmejlil ,tak se omlouvám)


Naposledy upravil Darkamzik dne Fri Aug 08, 2008 1:06 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: Re: GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeFri Aug 08, 2008 12:38 am

opravdu pekne Sad

takze tu je muj nazor:

po snad dukladnem precteni musim souhlasit s GM/adminy...jelikoz si myslim ze Rah neudelala nic za co by si zaslouzila takove chovani ze strany hracu...prave naopak jak napsala...GM/admini se staraji o free server za pomoci vlastnich sil...nic po hracich nechteji...a myslim ze za techto podminek jede server vice nez dostatecne dobre...
...to ze priest PKl Rah...mno dobre...ale to ze zacal rozhlasovat at ji jdou PKovati ostatni a nasledovny rozhovor s fingim...to podle me bylo opravdu prilis!!! akorad tim dava najevo ze se mu tu nelibi...tak proc mu neumoznit odchod do vecnch lovist?!

mno tohle je muj nazor...jsem zvedavy na dalsi Smile

edit: nesouhlasim s nazory ostatnich (add1-add4) delaji bordel a jeste by za to chteli snad pochvalu...mno nevim...
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: LordSet   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeFri Aug 08, 2008 12:33 pm

GM maj pravdu se o nás tady starají a někteří dělaj jen bordel viz. IMP
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
CatMoon

CatMoon


Poeet p?íspivku : 172
Age : 36
Registration date : 05. 08. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: Re: GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeFri Aug 08, 2008 12:50 pm

ano lorde...viz IMP...ale nemuzem to hazet jen na ne...na kazde ze stran (BL a spol/IMP) jsou dobri a spatni lide kteri tu hru ostatnim kazi...imp sem kdysi plne nesnasel...ale udelal sem si par pratel v impu takze sem trosku zmenil nazor (ale jen vuci temto lidem...porad jsou tam dos otresni hraci!!! a na tom asi nic nezmenime Smile )

ale tohle neni topic o porovnavani kdo je horsi...at je z kterekoli strany...kazi hru...zaslouzi potrestat...mozna jsou tresty nekdy prilis krute...ale musi dat priklad ostatnim...a treba se to pak i zlepsi Smile
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: Re: GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:09 pm

Sice ,už je to velmi staré prohlášení od dah4ka z 14.srpna ,ale aspoň opět o tom můžem podiskutovat zde ,když na GP fórum jsou ,takzvaní Velký Všeznalci Spamu .

Dah4k napsal:

Vyborne tyden jsem se zde neukazal a koukam ze uz se cela situace uklidnila.
Puvodne jsem chtel napsat velmi dlouhe oznameni a vysvetleni cele situace a obou pripadu ale kdyz uz jsem psal 3. stranku (A4) a 2 z toho byly jenom o ethniovi tak jsem si rekl ze to nema stejne cenu, jednak jsem to psal 2 dny a mel jsem sotva 1/4 toho co jsem chtel rict, za druhe uz vetsinu dukazu i argumentu dodali ostatni gm nebo dokonce samotni hraci a take bych rekl ze obzvlast tady plati: "Nikdy nic nevysvětluj. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé ti stejně neuvěří."

takze jen kratce

k banu ethnia se snad uz ani nema smysl vyjadrovat ... Ethnio je ..... (nebudu se nadavkama snizovat na nebo pod jeho uroven) a uz tu davno nemel hrat (idealne nikdy)

k Priestovi reknu snad jen to ze trest jsem sice zvolil ve vzteku a stejne tak jsem psal ten text ktery ho nasledoval ale to nic nemeni na tom ze si myslim ze si ten trest 100% zaslouzi a v plne vysi

osobne si myslim ze je to proste ubozak a ten duvod ktery uvedl on jako ze proc nema rad rah je vrchol ubohosti

vedeni serveru ale vyznava demokracii takze o Priestovo trestu probehne hlasovani a muzu byt prehlasovan (ja se hlasovani nebudu ucastnit ale muj nazor ted vsichni znate), pokud se tak stane tak muzeme s klidem vymazat cast pravidel a oficialne vyhlasit lovnou sezonu na chary GM, jejich klany a nebo pratele, protoze jasnejsi dukazy k podobnemu pripadu nez jsou ted uz NIKDY nedostanem (a zvlast ne po tehle kauze), a predem oznamuji ze v pripade odbanovani se z Priesta pro me stane nepritel cislo jedna, nebo po vzoru filmu bych ho mohl oznacit za "nepritele statu" nebo "muze s cejchem smrti"



kazdopadne me pri cteni nekterych prispevku zarazilo kolik lidi zde chova zast ba az primo nenavist k vedeni tohoto serveru, a nechapu proc tady tedy hrajou

vadi me chovani zdejsi komunity, i v teto kauze bylo videt jak nekteri prekrucovali pravdu, dodavali castecne dukazy tak aby se jim to hodilo a nebo primo lhali jen aby mohli vedeni co nejvice pospinit, perlickou bylo obvineni vallena ktery sice asi opravdu udelal chybu a porusil pravidla, ale kdyz vam tu vsem tolik jde o pravidla a pravdu tak proc se to nenahlasilo hned, proc to nekdo musel vytahnou az ted kdyz se to hodilo k dalsimu pospineni vedeni ... jasne no jak je nekdo na zemi tak je nejlepsi si do nej jeste kopnout

uz jsem si zvyk ze jsou zde nejvic videt a slyset kriklouni, spammeri, forum owneri atd proste nadavky, stiznosti, obvineni atd je nejzajimavejsi a nejlip se to cte a taky je to nejvic videt, zvykl jsem si ze spokojeni hraci se vetsinou nevyjadruji k nicemu (coz je chyba protoze mlceni je souhlas) a dekuji za tech par podpurnych postu co tu napsalo nekolik lidi (vcetne zajdy)

proste zde na serveru je moralka pod bodem mrazu, ten kdo nejvic podvadi, nadava, buguje, cheatuje a dela nejvetsi prasarny je samozrejme ten nejvetsi king a je masove podporovan hordou podobne smyslejici lidi

pro takove lidi uz nehnu ani prstem a zrovna v tuto chvili to spolu s nima odnesou i ti nevinni, tenhle posledni skandal me sebral i ty posledni zbytky chuti do prace a energie kterou jsem tomuto serveru jeste venoval to znamena ze od ted az na neurcito si beru dovolenou (nebudu chodit na forum, cist emaily PMka a vubec proste nebudu odpovidat na jakoukoliv formu komunikace tykajici se l2, momentalne nejsem a nemam chut byt ani v pracovnim kontaktu s ostatnim vedenim serveru )

pravdou je ze kdybych mohl tak skoncim uplne a natrvalo a predam adminovani nekomu jinemu, bohuzel momentalne tu neni nikdo komu mohl natolik duverovat a komu bych byl ochotnej sverit tento server (preci jen mi na nem jeste porad aspon trosku zalezi a taky jsem tu nechal dva roky prace ktery nechci jen tak zahodit)

Tak prozatim sbohem, treba to tu beze me pojede bez problemu a zjistim ze se ani vracet nemusim

p.s. vsechny svoje dotazy nebo problemy tykajici se L2 ted posilejte na gpl2help(zavinac)gmail.com

p.s.2 to svoje puvodni prohlaseni mozna nekdy dopisu a pak ho take zverejnim, ale to uz bude mit 300 stran a bude z nej bestseler

p.s.3 posledni veci co jsem ted udelal jako admin pred dovolenou bylo ze jsem opravil forum (nesel mi odeslat tenhle prispevek )
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: Re: GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:24 pm

kde najdu zakonik ?
Návrat nahoru Goto down
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: Re: GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:28 pm

Myslíš toto ...nebo jak jsi to myslel zákoník ?

http://la2.gamepark.cz/forum/viewtopic.php?t=9202
Návrat nahoru Goto down
™Garkin™

™Garkin™


Poeet p?íspivku : 33
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: Re: GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:43 pm

presne to diky Smile
Návrat nahoru Goto down
Fildanecro

Fildanecro


Poeet p?íspivku : 31
Age : 31
Registration date : 26. 07. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: fildanecro   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 7:35 pm

pochvyly patrani sem zijstil ze by wip pri prechodu na udajne C6 nemnel probjehnotu z Duvodu ze Rah zaplatil pekne tucny honorar v real svete a dostava za to jen Kil PK od Cammora impu atd Pkjou ju z duvodu ze chcou byt nejlepci nekompromisne tak ze by se jen nejlepci ally nechaly ale zbytek jen odznova takze by bylo zabraneni Naboru ally kery sou jen o neco horsi nez oni.......Smile
Návrat nahoru Goto down
Fildanecro

Fildanecro


Poeet p?íspivku : 31
Age : 31
Registration date : 26. 07. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: Fildanecro   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 7:36 pm

A btw vsichni Gm pokud maji pvp postavu jsou proti Imp
Návrat nahoru Goto down
Fildanecro

Fildanecro


Poeet p?íspivku : 31
Age : 31
Registration date : 26. 07. 08

GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: fildanecro   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 7:37 pm

coz je duwod tak tvrdeho trestu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem Empty
PříspěvekPředmět: Re: GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem   GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
GP forum: Menší zásah do hry pomocím Banem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: