GhostsOfShadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GhostsOfShadow

-
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pevnosti (něco o nich)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Darkamzik
Admin
Darkamzik


Poeet p?íspivku : 167
Registration date : 23. 07. 08

Pevnosti (něco o nich) Empty
PříspěvekPředmět: Pevnosti (něco o nich)   Pevnosti (něco o nich) I_icon_minitimeSun Aug 03, 2008 3:29 am

Jak jsem tak pozoroval ,tak jsem našel hodně dotazů ,co je to ta pevnost? A jak funguje ? Tedy jsem pro vás přeložil z stránky www.lineage2.com pár článků .Čili charakterisika pevností a přehled ,taky jsem vám opatřil mapu ,který nesouvisí s c6 ,ale nýbež s mapou kameal ,kde máte popsáné pevnosti ,jak se jmenují .

Zde je mapka
(klikem na to se dostanete na stránku ,kde se nachází tato mapa)
http://www.curse.com/images/full/117603/

A těd něco z toho co jsem přeložil ,inu podívejte se ,že to s pevnostnma není tak jednoduché ,jak si někdo myslel What a Face

Přehled pevností

Pevnosti jsou malé obytné klanové areály ,přibližné k Klanového domu .Ti mohou být získávány za vítězství tyž pevnostní obložení .Závislé na jejich lokací, pevnosti jsou každé hraniční ,či teritoriální a taky pevnosti velké či malé .

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
X Pevnostní typy X Malé pevnosti X Velká pevnosti X
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
X Hraniční pevnosti X Tanor Fotress X Floran Fortress X
X X Dragonspine Fortress X Cloud Mountain Fortress X
X X Aaru Fotress X Antharas’ Fotress X
X 5S/5H X Demon Fotress X Western Fortress X
X X Monastic Fotress X Hunter’s Fortress X
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
X Teritoriální X Shanty Fortress X Halley Fortress X
X pevnosti X Hive Fortress X X
X X Ivory Fortress X Southern Fortress X
X 6S/5H X Narsell Fortress X Borderland Fortress X
X X White Sands Fortress X Swamp Fortress X
X X Archaik Fortress X Bayou Fortress X
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Jeden a nebo dva pevnosti jsou lokace v každého teroteria .Každá pevnost umí být politické zapojený přes ,či nezávislé dle , hradu v tomto teroterium .

Každá pevnost na mapě má též barevný vlajku nejbližší k tomu .Tahle modrá vlajka znázorňuje jednu teritoriální pevnost a táhle červená vlajka znázorňuje jednu hraniční pevnost.

Pevnostní rysy

Oživnutí (res) ,teleporty a podpora magií ,rysy umí být aktivní od mluvicího u NPC .Klanové skladiště (Warehouse) umí také být zpřístupněný z tohohle NPC .

Různé předměty podobný jako košile ,talismanu a náhrdelníky umí být koupeni u Dodavající linky vůdce (Supply Unit Captain) .Rytíři Epaulettes jsou užívání pro nákup těchto věcí .Pod jednotky skilu jsou taky získávány přes toho NPC .

Bezohledně na politického stavu (zapřísáhlou oddanost či samostatnost) na pevnosti ,tento pevnostní-vlastnící klan přijímá Krevní Oathes (Blood Oathes) podle logistického oficíra (Logistics Officer) NPC po každých šest hodin aby tíhle pevnost vlastnili .

Jestliže jedna pevnost „swears“(vkládá ,či závislá) oddanost k jednomu hradu ,přidá se obraný-vztah funkcí umí být aktivní u mluvícího k tomuhle strážního kapitána (Gard Captain) NPC .

Jestliže jedna pevnost „swears“ (vkládá ,či závislá) oddanost k jednomu hradu ,tato opevněná-obrana NPC umožní být zesílit a dodávky můžou být koupeni z tohoto Logického oficíra (Logistics Officer) NPC.

Nezávislá pevnost (Těchto míti nikoliv zapřísáhlá oddanost pro nějakého hradu) může vstoupit k podzemního vězení (instatní kobky (instance dungeon)) u mluvicího s tohohle věznického místa dozorce (Derention Camp Warden) NPC
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Pevnosti (něco o nich) Empty
PříspěvekPředmět: O.o   Pevnosti (něco o nich) I_icon_minitimeSun Aug 03, 2008 2:17 pm

budeme mít vězení juchuuu lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Pevnosti (něco o nich) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pevnosti (něco o nich)   Pevnosti (něco o nich) I_icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:42 pm

a tam budeme mucit zradce:D a ty co si chtej hrat na Doktory:D geek
Návrat nahoru Goto down
LordSet
Admin
LordSet


Poeet p?íspivku : 122
Age : 30
Registration date : 20. 07. 08

Pevnosti (něco o nich) Empty
PříspěvekPředmět: neeee   Pevnosti (něco o nich) I_icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:45 pm

já jsem si to rozmyslel já to vězení nechci Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
https://gofs.forumczech.com
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Pevnosti (něco o nich) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pevnosti (něco o nich)   Pevnosti (něco o nich) I_icon_minitimeMon Aug 04, 2008 5:45 pm

bohuzel lordiku uz je pozde budu te mucit:) za ty doktory:D lol! Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
DancerBlade

DancerBlade


Poeet p?íspivku : 57
Age : 34
Registration date : 29. 07. 08

Pevnosti (něco o nich) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pevnosti (něco o nich)   Pevnosti (něco o nich) I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 2:14 pm

http://lineage.cz/c6 to dole je to nejaky divny ale uz si nepamatuju co to je ale bypada to spis jak neim co:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pevnosti (něco o nich) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pevnosti (něco o nich)   Pevnosti (něco o nich) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pevnosti (něco o nich)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GhostsOfShadow :: ONLY CLAN :: GhostsOfShadow-
Přejdi na: